Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Son konular

Dev-C++

Dev-C++ 2023-10-23

indirmek için izniniz yok

Topluluk Oluşturulan Tasarım Stüdyosu​

Bloodshed Dev-C ++ ile C ve C ++ programlarının dünyasına girin, C ve C ++ dillerinde yaygın olarak kullanılan ve çok verimli bir editör ve derleyici. Bugün ücretsiz indirin ve programlamaya başlayın.

Özellik Zengin​

Herhangi bir geliştirme stüdyosunda olduğu gibi Bloodshed Dev-C ++, programcının gerçek tasarım ve bina çalışmalarına odaklanmasına izin vermek için programlamanın sıradan ve tedius görevlerine yardımcı olur. Editör, sözdizimine yardımcı olur ve otomatik tamamlama, kodlamaya çalıştığınız her şeye yanıt önerir. Bir kod parçasının sonraki bölümünü unutun mu? Olması gerektiğini düşündüğünüz şeyi yazmaya başlayın ve stüdyo ihtiyacınız olan şapkayı bulmanıza yardımcı olacaktır. İşlevler ve diğer yararlı kod parçacıkları için kitaplıklarda arama yapın veya topluluktan yardım isteyin. Projenizi zaman içinde kodlayacaksınız.

Başlangıçtan Bitişe Projeler​

Bir derleyici yanı sıra editör yerleşik Dev-C ++ içinde baştan sona kalmak için izin verecektir. Kodunuzu oluşturun ve problemleri bulmak için işlevlerinizi hata ayıklayıcısını satır yoluyla çalıştırın. Kod doğru bir şekilde derlendikten sonra, dağıtıcı ve dağıtım için bir exe oluşturmak için derleyiciyi ücretsiz kullanın. Bloodshed Dev-C ++, projenizi geliştirmeye götürmek için tek vuruşsuz geliştirme stüdyosunuz. Bugün ücretsiz indirin!
  • Beğen
Tepkiler: velihamza
858,310Konular
978,872Mesajlar
27,067Kullanıcılar
kadir6545Son üye
Üst Alt