Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Son konular

Yandex.Browser

Yandex.Browser 2023-10-23

indirmek için izniniz yok

Özelleştirilebilir Chromium web tarayıcısı​

Yandex.Browser , Rusça arama devi Yandex'ten Chromium'a dayanan yeni bir tarayıcıdır. Google’la aynı temiz sadeliği sunuyor Krom Birkaç farkla.

Chrome ile benzerlikler farklılıklardan daha belirgindir. Aynı kombine arama ve adres çubuğu vardır ve genel düzen aynıdır.

Ancak yeni bir sekme açtığınızda, önerilen veya en çok ziyaret edilen bir açılan panel açılır. Bu kolayca düzenlenebilir. Yandex.Browser'in arama çubuğuna ve önerilen adreslere yazdığınızda, dört arama motorundan birini de seçebilirsiniz. Arama çubuğunun yanında, Rus dili Yandex evine götüren bir düğme de var.

Genel olarak, Yandex.Browser kullanımı hızlı ve kolaydır, ancak Yandex'in arama ve e-posta hizmetlerini kullanmadığınız sürece Chrome veya diğer Chromium tabanlı tarayıcılar için önermek için çok az sebep vardır. Yandex.Browser kendi kişiliğini ve özelliklerini geliştirirse, ciddi bir alternatif tarayıcı olabilir.

Resmi Yandex ürünü olarak, Yandex.Browser'ın bir başarı garantisi vardır. Rusya dışında, Rus sitesi sitesine bağlantılar uluslararasılaştırılmışsa, bu durum geliştirilecektir.

Chromium ile inşa edilen Yandex.Browser, modern görünen ve kullanımı kolay bir tarayıcıdır. Yandex hizmetlerini kullanan kişiler için idealdir.
858,310Konular
978,865Mesajlar
27,066Kullanıcılar
emrannSon üye
Üst Alt