Genişletme işlemi dar gelen ürünler için yapılmaktadır. Abiye, alyans, altın yüzük nasıl genişletilir? Bilezik nasıl genişletilir? Boxer nasıl genişletilir? Tüm merak edilenleri bu yazımızda yanıtladık.
Tüm elbise modelleri için uygulanabilecek bu yöntem oldukça pratik olarak bilinmektedir. Böylece daralmış elbiselerinizi tekrar eskisi gibi kullanmaya başlayabilmeniz mümkün olacaktır. Eski ancak severek kullandığınız bir elbise artık olmuyorsa veya yeni aldığınız dar geliyorsa, biraz genişletmek için deneyebileceğiniz yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de saç açıcı krem ve beyaz sirke olarak bilinmektedir.
Bu ikiliyi doğru bir şekilde kullanırsanız istediğiniz geniş elbiseleri elde edebilmeniz mümkün olacaktır. Bunun için yardım bardak kadar beyaz sirke hazırlamanız, ardından da 62 mililitre kadar saç kremi ve göz kararınca su güzel bir şekilde karıştırılması gerekir.
Ardından da dar gelen elbise bunun içine yarım saat kadar bırakılması gerekmektedir. Sonrasında durularsanız genişlediğini göreceksiniz.

Alyans Nasıl Genişletilir?​

Altın yumuşak bir element olduğu için, alyans büyütme işlemi sırasında genişletme makineleri yardımıyla esnetilip, büyütülebildiği bilinmektedir.
Alyans esnetme makinaları kullanarak bir numaraya kadar büyütme yapılabilmektedir. Daha fazla büyütülmeye çalışılırsa yüzüğün kenarlarından patlama ihtimali fazla olacaktır. İçi boş alyansı daraltmak pek mümkün olmaz.

Altın Yüzük Nasıl Genişletilir?​

Lazer ile kesilen yüzük, büyütme yapılırken yüzük açılarak, gerekli ölçüde bir parça ilave edilerek yüzük ölçüsü revize edilmektedir. Bu işlemin dışında yüzük küçültme işlemlerinde ise belirlenen ölçü kadar bir parça lazerle kesilmektedir. Ardından pırlanta yüzükten çıkarılır ve gerekli aksiyonlar tamamlanmaktadır.
Bir yüzüğün büyültme ve küçültme işlemi ortalama 10 dakika sürmektedir. Maddi değeri fazla olan pırlantaların büyültme işlemi 150 TL'yi bulmaktadır.

Bilezik Nasıl Genişletilir?​

Birbirinden şık tasarımlara sahip bilezikler kadınların hayatları boyunca bileklerinden çıkarmak istemeyecekleri hoş tasarımlar olarak bilinmektedir. Pırlanta, altın ve gümüş gibi birçok farklı materyal ile üretilen bilezikler sayesinde stilinizi en iyi şekilde yansıtabilmeniz mümkündür. Sık sık tercih edilen bilezikler zaman zaman kilo alma ve verme kaynaklı olarak dar ya da bol gelebilmektedir.
Kullandığınız bilezikler size bol ya da dar gelmeye başladıysa belirli işlemler uygulanarak bileğinize uygun hale getirilebilmesi mümkün olacaktır. Bu noktada sadece profesyonel destek almanız önemli olacaktır. Bileziği satın aldığınız marka ile çalışmanız sorunun çözüme kavuşmasını sağlayabilir. Bileziklerin tamamen bileğinize uygun olabilecek şekilde küçültülmesi ya da büyütülmesi önemli bir aşamadır. İşlemler genel olarak üç ayrı teknikten yararlanılarak uygulanmaktadır. Teknikler arasında ilk tercih edilen bileziğin kesilerek bileğinize uygun hale getirilmesi olarak bilinmektedir.
Uygulanabilecek diğer teknik ise sadece bileziği büyütme işlemlerinde öne çıkan esnetme tekniği olarak bilinir. Bileziğin kesilmesi ile ölçülerinde değişiklik uygulanacak ise kendi başınıza hareket etmemeniz önemli bir faktördür. İşlemlerin güvenilir bir ortamda lazer ile uygulanması gerekebildiği bilinmektedir.

Boxer Nasıl Genişletilir?​

Erkek slip ve boxer seçiminde ürünlerin vücudu sarması fakat çok sıkmaması gerektiği unutulmaması gerekir. Boxerın vücudu gereğinden fazla sarması kan dolaşımını ve cinsel organ gelişimini olumsuz etkiler. Geniş boxerlar ise gün boyu rahatsız hissettirebildiği bilinmektedir.
Pamuklu, modal ve elastan kumaşlar iç giyime en uygun olan ve aynı zamanda en çok tercih edilen kumaş türleri olarak bilinir. Doğru kumaşa eşlik eden ve ele alınması gereken bir diğer husus, ürünlerin nefes alabilen ve teri içine çekebilen yapıya sahip olmaları gerekir. Genellikle giydikçe açılsa da hala açılmadıysa bunun için bir yöntem bebek şampuanı kullanması gerekir. Böylece genişletmeyi kısa sürede yapmanız mümkün olacaktır. Yöntem oldukça pratik olup ilk önce bir leğen ılık su ile doldurulmalıdır. Ardından da içine bir avuç kadar bebek şampuanı eklenir ve karıştırmalısınız.
Ardından içine bırakılarak beklenmelidir. Yaklaşık 1 saat böylece kalması gerekiyor. Ardından alır ve kurumasını beklerseniz, daha rahat girdiğinizi görebileceksiniz.