Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Son konular

bilişim dersinin hayatımızdaki etkileri nelerdir?

Hoş geldin! Axi26 tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
bilişim dersinin hayatımızdaki etkileri nelerdir?
0
118

ahmet0135

FD Üye
Etkileşim
79
F-D Coin
0
Teknolojinin insan hayatındaki onemini kavrayabilme yeteneklerini geliştirmelerini sağlarOğrencilerin gunluk hayatta karşılaştıkları problemlere pratik cozumler getirebilme ve kendileri ilgi ve yeteneklerini tanıyabilmelerini sağlar

Ayrıca bilişim ve teknoloji dersinde oğrencilerin oğrendiklerini gunluk hayatında kullanabilmelerini sağlar

Similar threads

Teknolojinin insan hayatındaki önemini kavrayabilme yeteneklerini geliştirmelerini sağlarÖğrencilerin jurnal hayatta karşılaştıkları problemlere pratik çözümler getirebilme ve kendileri alaka ve yeteneklerini tanıyabilmelerini sağlar Ayrıca bilişim ve teknoloji dersinde öğrencilerin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
70
Fen ve Teknolojinin Onemi, Fen ve Teknolojinin ulke ekonomisine katkısı, Fen ve Teknolojinin ekonomiye katkısı Fen ve Teknolojinin Hayatımızdaki Onemi Surekli değişim ve gelişim icinde bulunan dunya, yeniliklerin ve gelişmelerin farkında olan, bu gelişmelere kendisinin nasıl katkı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
79
Okul Arac Gereclerini Koruma Kulubu Toplum Hizmeti, BilimFen ve Teknoloji Kulubu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 06 06 1983 Tarihinde 2140 Sayılı Tebliğler Dergisinde yayımlanmış olan İlkoğretim, Lise ve Dengi Okullar Eğitici Calışmalar Yonetmeliği nde belirtilen genel amaclar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
81
ozel eğitim kurulunun gorevleri nelerdir BİRİNCİ BOLUM Amac, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amac MADDE 1 – (1) Bu Yonetmeliğin amacı; ozel eğitime ihtiyacı olan bireylerin, Turk Milli Eğitiminin genel amacları ve temel ilkeleri doğrultusunda, genel ve mesleki eğitim gorme haklarından...
Cevaplar
0
Görüntüleme
77
858,278Konular
977,894Mesajlar
26,240Kullanıcılar
RokkieSon üye
Üst Alt