Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Bugün Hangi Ünlü Ne Paylaştı? İşte Ünlülerin En Çok Dikkat Çeken Instagram Paylaşımları (16 Aralık)

Bugün Hangi Ünlü Ne Paylaştı? İşte Ünlülerin En Çok Dikkat Çeken Instagram Paylaşımları (16 Aralık)
0
80

Garfield

FD Üye
Etkileşim
1
F-D Coin
75
s-30b1d3d7dd281b5bc8a5afb09379eba691fc722d.jpg

Merak ettiğiniz 'Ünlülerin güncel Instagram paylaşımları neler? Bugün hangi ünlü Instagram'da hangi paylaşımı yaptı?' gibi sorularınızın cevabı burada! Demet Özdemir Paris'e, Selin Ciğerci Sakarya'ya, Ebru Gündeş stüdyoya gitti; ayna selfieleri, throwbackler, konser fotoğrafları ve aşk pozları da ihmal edilmedi!

1. Tarkan

Günaydın…

2. Sıla

10/12/21@zorlu_psm

3. Serkan Çayoğlu

❤️

4. Michele Morrone

“I can’t be gentle!”

5. Bahar Candan

Aşkımızın meyvesi ????????

6. Cem Adrian

Kulisimden güzellikler... Canım Cemre... Seninle hep gurur duyuyorum... Daha upuzun yollarını mutlulukla izleyeceğim... Ve Aytaç... Hoş geldin. Siz hep böyle kalın...???? @cemrebaysel @aytacsasmaz

7. Ebru Gündeş

Yine bir stüdyo günü ????????????

8. Demet Şener

@tolga_arman ❤️ #sonsuzaşkım #iyikim

9. Hakan Ural

Dünya ile ilgili temennilerim çok farklı olmazdı ama öncelik kendi memleketim ve milletimiz için inşallah çok sağlıklı huzurlu mutlu barış içinde yaşayarak evlatlarımızada iyi bi gelecek bırakmak nasip olur... En fark edilebilir tehlikeli farklılık aşırı tahammülsüz sinirli bunların sonucundada fiili veya sözel şiddet yaratılıyor olunması! Atasözü : Rüzgar eken fırtına biçer! Dünyada hiçbir insan aynı fikir ve görüşte olamaz! Ne siyasi, ne zevkler, ne renkler, ne yeme içme, ne tuttuğu futbol takımı illaki birinde ayrışır, farklı düşünür bu bizleri iyi veya kötü yapmaz ... Bunları bilip, kabul edip tahammülle saygı ile zenginlik olarak kabul edip yaşayacağız bu geçici ölümlü dünyada veya zaten ayakta her anlamda kalmanın zor olduğu bu yüz yılda zaten yeterince bireysel zorluk varken ayrıca birbirimizin farklı görüş düşünce ve tercihlerinden tahammülsüzce birbirimize saldırıp kavga edip hayatı zehir edeceğiz! Hakikaten üzülüyor insan yazık... Özellikle başta Twitter olmak üzere sürekli birbirimize farklılıklarımız üzerinden kışkırtma manüplasyon küfür kafir inanılmaz kavga çıkarma ALGI operasyonu var inanılmaz... Dünyanın hiçbir döneminde herkes için güllük gülistanlık bir yaşam olmadı! Bundan böyle de olmayacak! O mevzular derin uzun... Ama kavga hakaret öfkeyle de bulunan bir çözüm olamaz... Allah birliğimizi dirliğimizi hiçbir zaman bozmasın İnşallah ???? Selam sevgi saygılar.

10. Seren Serengil

Bugün ameliyat öncesi son kere yayındayım... Güzel enerjileriniz ve dualarınızla yayın sonrası hastaneye yatıcam hepinize çok teşekkür ederim ????

11. Cüneyt Arkın

Nostalji dolu bir fotoğraf ❤️

12. Burak Özçivit

13. Britney Spears

14. Serel Yereli

????

15. Selçuk Yöntem

Foto; Mehmet Aslantuğ.

16. Yasemin Kay Allen

RV photo dumpçenemdeki ruj :) upsss

17. Öykü Çelik

İlk fotoda dudağım kötü çıkmış ama saçımı beğendim nihah???? #happynewyear with #newhair

18. Paris Hilton

Magical Kisses in Paradise with my love. ☀️????????????????‍❤️‍????‍???????????????? #HoneymoonersForever ????

19. Berfu Yenenler

Bugün böyle bir çekimdeydim yeni yılın ilk günü beni izlersiniz ♥️

20. Seda Sayan

@sedadilerkilinc5 @safiyesoyman @aydinfeyza #enkötügünümüzböyleolsun ????❤️????????

21. Burak Yörük

The way I flex is different, I got so much confidence.

22. Beyonce

23. Hatice Şendil

Burak:Sevgilim arkadaşlarımız uğrayacak, fazla abartma…Ben O sırada ????????????

24. Ariana Grande

25. Zafer Algöz

Midyat’ta bir Kartal .????????

26. Burcu Esmersoy

Böyle bir şeyler... (sığsın diye yamuk fotoğraf post ettim sinirim bozuk elim titriyor ???? dolap çizgisi benim de üstüme üstüme geliyor diyenler fav)

27. Demet Özdemir

28. Biran Damla Yılmaz

Bi tık.????????‍♀️

29. Selin Ciğerci