Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Son konular

Işın Karaca Diyemedim Şarkısı

Hoş geldin! Axi26 tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
Işın Karaca Diyemedim Şarkısı
0
68

ahmet0135

FD Üye
Etkileşim
79
F-D Coin
0
Işın Karaca Diyemedim Şarkı Sozleri

zehir oldu icimde bir bir umutlar
yaşadımmı ben bilemedim
herkes sordu seni bana biz
ayrıldık diyemedim
diyemedim diyemedim
biz ayrıldık diyemedim
umitle başladı senle aşkımız
neden ayrıldık bilemedim
senden ayrı bu dunyada
ne yaptımsa gulemedim
diyemedim diyemedim
biz ayrıldık diyemedim
herkes sordu seni bana
biz ayrıldık diyemedim
diyemedim diyemedim
biz ayrıldık diyemedim
umitle başladı senle aşkımız
neden ayrıldık bilemedim
senden ayrı bu dunyada
ne yaptımsa gulemedim
diyemedim diyemedim
biz ayrıldık diyemedim

Similar threads

Ziynet Sali İstanbul şarkı sozleri Ziynet Sali İstanbul şarkısı sozu Sen benden uzak bir baharda Sana donemedim bağışla Bu şehirde sevgimizi tattık, seviştik İstanbul ozluyor bizi İstanbul bekliyor bizi İstanbul hatırla bizi İstanbul bağışla bizi Seni seviyorum diyemedim Bir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
109
İnternette artık bir fenomene donuşen ve milyonlarca profil tarafından paylaşılan ve eski şarkıları yeni duzenlemeleriyle bizlerle buluşturan grubun, ilk yayınladıkları video 1 hafta icinde 8 milyon profil tarafından paylaşıldı Grup ilk calışmalarını Zeynep'in en meşhur ve sevilen parcası...
Cevaplar
0
Görüntüleme
133
Kendi Kanki Kendi Kanki Şarkı Sozleri Sahte yuzler sahte gozler Dostlar hep iyi saatteler Yalnızlık kader oldu bize Yalnız geciyor kalan gunler Ah canım cicim guzelim şekerim Vallahi duymadım yoksa gelirdim bilgisitenlarcom şarkı sozleri Bilirsin seni nasılda severim Canım benim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
58
Eşsiz Biz Ayrıldık AKOR (versiyon 1) eşsiz biz ayrıldık akor biz ayrıldık akor diyemedim benzersiz C#m F# Şiddet gecelerde ıslak hecelerde A G#m C#m Bir şarkı olsam derdimi anlatan C#m F# aşk hasretiyle yasaklanmış bedeninde A G#m C#m Bir ışık olsam içini aydınlatan G#m C#m Değil diyor...
Cevaplar
0
Görüntüleme
59
Seni Sevdim Olum Bile Ayıramadı Sen olmazken hayatım cok anlamsızdı anladım ki sensiz yaşanmıyor sensiz olunmuyor off off sevgi ya işte her devalar her dertler tek umuttur tek sevgidir olumden beter aylarım bakışlarım plotonik sende oldum bir alkolik her gece ice ice kaderime ağladım...
Cevaplar
0
Görüntüleme
53
858,278Konular
977,894Mesajlar
26,240Kullanıcılar
RokkieSon üye
Üst Alt