Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Losev Nedir Kısaca

Losev Nedir Kısaca
0
497

ahmet0135

FD Üye
Etkileşim
79
F-D Coin
0
Losev 1998 yılında DrUstun Ezer tarafından kurulmuşturcLosev losemili cocuklara yardımda bulunan ve bircok ihtiyacını karşılayan vakıfa verilen addır

Turkiye'nin ilk Losemili cocuklar ana ve ilkokulu acılmıştır bu okul 16 Kasım 2008 tarihinde acılmıştır Ayrıca bu okul her yıl 100 losemili cocuğa parasız eğitim hizmeti verir LOSEV onculuğunde tum dunyadan losemili cocukların katılımıyla Uluslararası Losemili cocuklar Haftası her yıl 26 Mayıs 1 Haziran Tarihleri arasında kutlanmaktadır

ALT :wwwupluploadslosevnedir51542losevnedir51542ALT

Similar threads

Losevin kurucusu Doktor Ustun Ezer 'dir 1998 yılında DrUstun EZER tarafından kurulmuş Olan Losev (Ankara Losemili Cocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı) losemili cocuklara yardımda bulunan ve bircok ihtiyacını karşılayan bir vakıftırTurkiye'de ilk losemili cocuklar hastanesi Losante Ankara'da...
Cevaplar
0
Görüntüleme
91
Ankara Losemili Cocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı imageslosemilicocuklarsaglikveegitimvakfilosev5ad563b042e5b LOSEV, Losemili Cocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, Turkiye'nin her tarafında losemili cocuklarımıza ve ailelerine ucretsiz hizmet veren kuruluştur Kar amacı gutmeyen ve kamu yararına...
Cevaplar
0
Görüntüleme
59
Lösev 1998 yılında DrÜstün Ezer tarafından kurulmuşturçLösev lösemili çocuklara yardımda yer alan ve çoğu ihtiyacını karşılayan vakıfa bahşedilen addır Türkiye'nin birincil Lösemili çocuklar başlıca ve ilkokulu açılmıştır bu mektep 16 Kasım 2008 tarihinde açılmıştır Keza bu okul her sene 100...
Cevaplar
0
Görüntüleme
58
Lösevin kurucusu Doktor Üstün Ezer 'dir 1998 yılında DrÜstün EZER göre belirlenmiş Olan Lösev (Ankara Lösemili Çocuklar Sağlık Durumu ve Eğitim Vakfı) lösemili çocuklara yardımda yer alan ve çoğu ihtiyacını karşılayan bir vakıftırTürkiye'de ilk lösemili çocuklar hastanesi Lösante Ankara'da...
Cevaplar
0
Görüntüleme
87
Okullar Ne Zaman Acılıyor? Ana Okulları Erken Acılıyor İlkoğretime Yeni Başlayan Oğrencilerin İlk Haftası Nasıl Gececek? imagesanaokullarierkenaciliyor5b088856ea4a2 Ana Okulları Erken Acılıyor İlkoğretim birinci sınıf ile ana sınıflarına yeni kayıt yaptıracak oğrenciler, 12 Eylul 2019...
Cevaplar
0
Görüntüleme
145
858,281Konular
977,993Mesajlar
26,272Kullanıcılar
creaXRSon üye
Üst Alt