Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Duyuru Premium Üyelik

Hoş geldin! ulalal23434 tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
Duyuru Premium Üyelik
29
2K

admin

(¯´•._.• Webmaster •._.•´¯)
Yönetici
Modaratör
Etkileşim
3,891
Web sitesi
forumdas.com.tr
F-D Coin
3,886
Forumdaşa Katkıda Bulunmak İçin Bir Bagış + 3 Aylık Premium Üyelikde Hediyemiz

Harbi_sivasli

Yönetici
Co Admin
Etkileşim
892
F-D Coin
445,639
Merhaba ödeme yaptım. yardımcı olurmusunuz lütfe ? 2 admin e yazdım henüz cevap alamadım. ilgilenen arkadasımız yardımcı olabilir mi ?
preum üyeliklerle site admini ilgileniyor mesaj atabilirsin

Harbi_sivasli

Yönetici
Co Admin
Etkileşim
892
F-D Coin
445,639
Kullanıcı adı nedir ? 2 Yoneticiye yazdım cünkü
admin en kısa zamanda sana döner mesajını ilettim

Similar threads

💥 💥Forumdas Vip & Premıum & Coin Üyelik Özellikleri Nedir?💥 💥 1:Coin alırsanız paranız yani Coin bitene kadar link görebilirsiniz. 2:premıum alırsanız 1 sene boyunca coin süresiz olur.Her konuya panele bakabilirsiniz. 3:iptv degil...!Yüzlerce panel Adresi premıum panel 4:Disney Blu tv +...
Cevaplar
12
Görüntüleme
525
******************VIP Premium Güncellemeleri vip üyeligi****************************** ÖZEL YERLİ YABANCI PANELLER İP TV İLE AKLINIZA GELECEK HER ŞEY SADECE VİPTE ************************************************************************************ Fırsatı kaçıran üyeler çok üzülecekler ...
Cevaplar
6
Görüntüleme
1K
YouTube Premium hizmeti; reklamsız video izleme, arka planda YouTube oynatma, videoları indirme özellikleriyle öne çıkıyor. Android‘de aylık 16,99 TL karşılığında satılan hizmet, YouTube Music ve YouTube Originals adlı iki servisi de kapsıyor. Netflix mantığıyla çalışan Originals bünyesinde...
Cevaplar
0
Görüntüleme
140
Google Play Store haftalık ücretsiz uygulama ve oyun kampanyasına devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 514 TL’lik büyük bir kampanya düzenleyen şirket, bu hafta da toplam değeri 886 Türk Lirası olan 13 uygulama ve 14 oyunu ücretsiz yaptı. Bu haftaki ücretsiz uygulamaları Android işletim sistemine...
Cevaplar
0
Görüntüleme
78
  • Sabit
Forum kurallarımız Tüm üyelerin kuralları okuyup kabul ettikleri varsayılır. Yeni üye olunması yada kurallardan haberder olunmaması, kuralları ihlal etmek için geçerli bir neden değildir. Kural listesi dönem dönem güncellenir ve üyeler periyodik olarak kural listesini gözden geçirmelidirler...
Cevaplar
0
Görüntüleme
195
858,282Konular
978,260Mesajlar
26,348Kullanıcılar
reyhan65Son üye
Üst Alt