Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Tarkan İnci Tanem Şarkı Sozu

Hoş geldin! dadaş tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
Tarkan İnci Tanem Şarkı Sozu
0
102

ahmet0135

FD Üye
Etkileşim
79
F-D Coin
0
Tarkan İnci Tanem Şarkısının Sozleri

Tarkan İnci Tanem

Caresizim mecbur bu veda
Kokun uzerimde gidiyorum uzaklara

Sığınıp anılara bu hasrete dayanırız elbet
Umidimiz muradına erecek sabret

Sabret inci tanem bekle beni
Doneceğim mutlaka sabret
Ağlama ne olur vazgecme bekle beni
Doneceğim mutlaka sabret

Vız gelir dağlar denizler yaban eller
Sevmeye engel değil mesafeler

Gecici bu ayrılık bir ruya farzet
Sonunda zafer bizim olacak sabret

Sabret inci tanem bekle beni
Doneceğim mutlaka sabret
Ağlama ne olur vazgecme bekle beni
Doneceğim mutlaka sabret

Similar threads

aşka,sevgiye dair acıklı ağlatacak sözler üzücü aşk sözleri acıklı sözler aşk acısına dair sözler ve üzüntü sözleri ağlatacak mesajlar bestesiz bir şarkının ağlamaklı mısralarında buldum seni yas sevgilim bu devran döndükçe seveceğim ben seni Acıklı Gözlerim Bir gün Mutlu Olucak Ozaman Sen...
Cevaplar
0
Görüntüleme
57
en güzel aşka dair nickler!!! aşka dair nickler mavi gözlerle ilgili nickler sevdiğini söyleme nickleri öpücükle ilgili öpücükle güzel sözler Evetdedim belirsiz bir şekilde Yumdu gözlerini şaşırdım Sonradan anladım ancak kalbinde seyrediyordu beni @)) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü...
Cevaplar
0
Görüntüleme
92
Delikanlı sözler esrari çekmişim gözlerim yaşli yürüyorum yolda kolumda var 3 5 tıraş bıçağı yarasi oda sorma bi kahpenin son hatirasi sert delikanlı sözler dünyanın en delikanlı sözleri sert sözler YARINLAR GÜZEL OLUCAK DERLER BENDE SORUYORUM ONLARA BÜGÜNLER DÜNLERİN YARINLARI...
Cevaplar
0
Görüntüleme
57
hala bir nickim değil diye üzülenler ilacınız burda) EN KARİZMA NİCKLER нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη!!!! нєяşєуι ѕσя∂υğυм нαуαт вєηι яαнαт вιяαк яσ¢к,мєтαℓ νє ƒяρ ує şєутαη ιşι∂ιуєηℓєя¢єναρ νєяιη :şєутαη вυηυη ηєяєѕιη∂є? уιηє ѕєηѕιz güηєş вαтıуσяуιηє ѕєηѕιz αкşαм σℓυуσявєηι...
Cevaplar
0
Görüntüleme
78
858,280Konular
977,979Mesajlar
26,268Kullanıcılar
lololo56Son üye
Üst Alt