Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

IPTV VESTEL SMART TV - SS IPTV KURULUMU

Hoş geldin! karakartal tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
İp Tv Forum

vesteltv6638

FD Üye
Etkileşim
15
F-D Coin
54
Merhabalar;
Vestel smart tv de 2 tane uygulama var malesef birisi smart one iptv paralı, diğer ücretsiz olanda ss iptv başka uygulama kurulmuyor yada ben yapamıyorum

SS İPTV ye m3u eklemek istiyorum bir türlü çalıştıramadım bizim Türkçe iptv m3u paketleri tek link üzerinden sinema spor belgesel ulusal kanallar gibi hepsini nasıl ekleyebilirim

yukarıda linkten uygulamadan gelen kodla giriyorum pc üzerinden 3-5 mu3 ekledim tvde çıkıyor eklediğim kodlar ama bir türlü çalıştıramıyorum bu konu hakkında türkçe ayrıltılı bilgi video yardım varmıdır arkadaşlar, yada bilen bir arkadaş yardımcı olabilirmi?

Ekli dosyalar

• ss-iptv.com-hata.png
    ss-iptv.com-hata.png
    113.9 KB · Görüntüleme: 19

By AvALeoN

Yönetici
Super Mod
Modaratör
FD Üye
Premium Üye
Co Admin
Etkileşim
7,359
Web sitesi
forumdas.com.tr
F-D Coin
102,003
Merhabalar;
Vestel smart tv de 2 tane uygulama var malesef birisi smart one iptv paralı, diğer ücretsiz olanda ss iptv başka uygulama kurulmuyor yada ben yapamıyorum

SS İPTV ye m3u eklemek istiyorum bir türlü çalıştıramadım bizim Türkçe iptv m3u paketleri tek link üzerinden sinema spor belgesel ulusal kanallar gibi hepsini nasıl ekleyebilirim

yukarıda linkten uygulamadan gelen kodla giriyorum pc üzerinden 3-5 mu3 ekledim tvde çıkıyor eklediğim kodlar ama bir türlü çalıştıramıyorum bu konu hakkında türkçe ayrıltılı bilgi video yardım varmıdır arkadaşlar, yada bilen bir arkadaş yardımcı olabilirmi?

aksyl

FD Üye
Etkileşim
8
F-D Coin
58
Bende bu konuda anlamadığım olay tek m3u link paketini açamıyorum tek tek kanal linki girmek gerekiyor var mı aceba tek link ile paket halinde ekleme yöntemi

vesteltv6638

FD Üye
Etkileşim
15
F-D Coin
54
Ben sorunu çözdüm ama aşağıdaki örnekte olduğu gibi güncel liste lazım kategorili tek parça halinde eklemek için

#EXTM3U
#EXTINF:1 tvg-id="TRT1.tr" tvg-language="Turkish" tvg-logo=" " group-title="Ulusal",TRT 1
#EXTINF:1 tvg-id="ATVTurkiye.tr" tvg-language="Turkish" tvg-logo=" " group-title="Ulusal",atv
#EXTINF:1 tvg-id="KanalD.tr" tvg-language="Turkish" tvg-logo=" " group-title="Ulusal",Kanal D
#EXTINF:1 tvg-id="FoxTurkiye.us" tvg-language="Turkish" tvg-logo=" " group-title="Ulusal",Fox TV

buna benzer full güncel listesi olan varmı arkadaşlar çalışan paylaşabilirse çok sevinirim

aksyl

FD Üye
Etkileşim
8
F-D Coin
58
Bende o tarafını çözdüm bak dostum

örnek çalışan m3u linki buldun diyelim aşağıdaki link örnek olsun pc den o linke sağ tıklayıp Bağlatıyı farklı kaydet dediğinde not defteri şeklide istediğin bir yere kaydet, sonra ssiptv uygulamasından OPEN tuşundan o kaydettiğin dosyayı göster sonra o linkteki tüm paketi sıralı şekilde atacaktır. kaydet de uygulamayı kapat aç kanallar listeli gelecektir.

Ekli dosyalar

• ff.png
    ff.png
    83.1 KB · Görüntüleme: 13

vesteltv6638

FD Üye
Etkileşim
15
F-D Coin
54
tşkler sayende bende yaptım

Bende o tarafını çözdüm bak dostum

örnek çalışan m3u linki buldun diyelim aşağıdaki link örnek olsun pc den o linke sağ tıklayıp Bağlatıyı farklı kaydet dediğinde not defteri şeklide istediğin bir yere kaydet, sonra ssiptv uygulamasından OPEN tuşundan o kaydettiğin dosyayı göster sonra o linkteki tüm paketi sıralı şekilde atacaktır. kaydet de uygulamayı kapat aç kanallar listeli gelecektir.

KaRa58

Super Mod
Modaratör
FD Üye
Premium Üye
Etkileşim
48,461
F-D Coin
239
tşkler sayende bende yaptım
Merhaba,
Benim Resimde gördügüm hata işlemi MY PLAYLiST ten yapmaya çalışman ,
M3u yu EXTERNAL PLAYLiSTS den yaparsan çok fazla M3u guruplar halinde yükleyebilirsin.
M3u ya yoksa, _plus eklersen Klasörler şeklinde ana sayfada görülür.

EXTERNAL PLAYLiSTS
ADD ITEM
Displayed Name (Herhangi bir isim)
Source (Kopyaladığın URL yani M3u yu yapıştır)
OK
SAVE
İyi Seyirler.

vesteltv6638

FD Üye
Etkileşim
15
F-D Coin
54
Merhaba,
Benim Resimde gördügüm hata işlemi MY PLAYLiST ten yapmaya çalışman ,
M3u yu EXTERNAL PLAYLiSTS den yaparsan çok fazla M3u guruplar halinde yükleyebilirsin.
M3u ya yoksa, _plus eklersen Klasörler şeklinde ana sayfada görülür.

EXTERNAL PLAYLiSTS
ADD ITEM
Displayed Name (Herhangi bir isim)
Source (Kopyaladığın URL yani M3u yu yapıştır)
OK
SAVE
İyi Seyirler.

Harika oldu bu yaa... tek seferde yüklendi hepsi biz boşuna krürek çekmişiz
tşkler kara58