Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Son konular

+1 rol or +0 rof

+1 rol or +0 rof
0
252

Similar threads

arkadaşlar merhabalar usko malum halka acık tuvaletlerden farksız ben de euko da baslamak istiyorum solo asas düşünüyorum oyunla ilgili bikac sorum olacak cevap verebilirseniz cok mutlu olurum 1 oyuna giris artık hotspotshield ile mi yoksa direk giriliyor mu ? 2 hangi serverı tavsiye...
Cevaplar
0
Görüntüleme
152
Öncelikle Merhaba 2019 Ailesinin Kıymetli Üyelri uzatmadan Sorunuma Giriş Yapıyım Azıcık Uzun lakin Okuduğnz İçin Teşekkr Ederim Bi Kız Var Hemen Benzer DershanedeyizBen Onu Fazla SeviyorumYaklasık 5 ay falan oluyodur Sevdiğimin FarkındaOnunla Sıkça Göz göze geliyoruzBen Hayatmda Hiç Kimseye...
Cevaplar
0
Görüntüleme
71
Galatasaray, Avrupa Ligi E Grubu’ndaki ilk maçında İtalyan devi Lazio’yu konuk edecek. Maçın ilk 11'leri belli oldu. Galatasaray, Avrupa Ligi E Grubu’ndaki ilk maçında Lazio’yu konuk edecek. pbs.twimg.com Cimbom, bakımı tamamlanan Türk Telekom Stadı’nda bu sezon ilk kez taraftarıyla...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
Arkadaşlar oyunu uzun süredir az sorunlu oynuyordum, başlarda bir iki hatayla uğraşmış olsam da son zamanlarda hata vermeden kasmadan oynuyordum ama son günlerde oyun açılmamaya başladı, oyun açıldığındaki ilk video çıkıyor (activision, treyarch filan yazıo) sonra simsiyah bi ekran ve şu hata ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
87
İngilizce Bağlaclar İngilizce Bağlaclar (Conjunctions) Bağlaclar sozcuk, sozcuk obekleri ya da cumleleri birbirine bağladığımız kelimelerdir İngilizce bağlaclar cumleler arasındaki anlam butunluğunu sağlamak maksadıyla sıklıkla kullanılır İngilizce bağlaclar ve anlamları and ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
77
858,277Konular
977,765Mesajlar
26,185Kullanıcılar
yusufmrl7878Son üye
Üst Alt