Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

17 ADET DISNEYPLUS

Hoş geldin! technicall tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
17 ADET DISNEYPLUS
12
519

akdas

Yönetici
Super Mod
Modaratör
FD Üye
Premium Üye
Co Admin
Etkileşim
32,227
F-D Coin
1,635

Similar threads

*** *** Gizli metin: Gizli metni görüntülemek için yeterli hakka sahip değilsiniz. Forum konusunu ziyaret edin! ***
Cevaplar
6
Görüntüleme
258
*** *** Gizli metin: Gizli metni görüntülemek için yeterli hakka sahip değilsiniz. Forum konusunu ziyaret edin! ***
Cevaplar
8
Görüntüleme
339
  • Sabit
Cevaplar
212
Görüntüleme
9K
Adetim 17 gümn gecikti gebe olabilirmiyim? ilişkide içe boşalma oldu fakat ilişkiden 24 saat daha sonra ella ertesi gün hapı aldim hapı aldım hapı aldiktan daha sonra erken gebelik testi yaptim adetime yaklasik 56 gün kala yaptım negatif çikti en son 2 nisanda adet gördüm adetim alışılagelmiş...
Cevaplar
0
Görüntüleme
62
Adetin 15 günü ve 17 günü hamilelik olur mu Adetin 15 Günü ve 17 günü ilişkiye girdim Aradan 5 gün geçti son adetime 13 kala tuvalete gittiğimde idrardan daha sonra karnımda rahim civarında sert bir kramp oldu ve kahve rengi akış oldum 2 gün sürdü Hemen 3 gün var adtime göğüslerimde şişkinlik...
Cevaplar
0
Görüntüleme
58
858,282Konular
978,269Mesajlar
26,357Kullanıcılar
Üst Alt