Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Son konular

Che Guevara Sozleri

Hoş geldin! Axi26 tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
Che Guevara Sozleri
0
87

ahmet0135

FD Üye
Etkileşim
79
F-D Coin
0
Che Guevaranın ozlu sozleri
Che Guevara tum ozlu sozler

* Ben Ernesto'ydum sadece Ernesto, sizde sadece birşey olarak var olursunuzChe olmayı kendim istedim, sizde inanırsanız olursunuz, inanırsanız
* Olum nereden ve nasıl gelirse gelsin Savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa ve silahlarımız elden ele gececekse ve başkaları mitralyoz sesleriyle, savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa olum hoş geldi, safa geldi
* Devrimcinin gorevi devrim yapmaktır
* Gercekci olalım, imkansızı isteyelim 14 Haziran 2007
* Devrimden başka bir hayat yoktur
* Bir yalan, hangi amac icin soylenmiş olursa olsun, her zaman, en kotu gercekten daha kotudur18022007
* Bir devrimci başkasına atılan tokadı kendi yuzunde hissedendir
* Gerilla Savaşı ve Ozgurluk Eylemlerinden
* Şansın yok, bunu kullan!
* Bir, iki, birden cok Vietnam yaratalım
* Birşeyi yapmak icin, onu cok sevmelisiniz Birşeyi sevmek icin, ona delicesine inanmalısınız
* Savaşan, kaybedebilir Savaşmayan, coktan kaybetmiştir
* Buraya beni oldurmeye geldiğini biliyorum Vur beni korkak, yalnızca bir adam oldurmuş olacaksın
* Olmeden once, katiline
* En onemlisi, kaabiliyetinizi koruyabilmeniz, dunyanın neresinde olursa olsun her haksızlığı kendinize karşı yapılmış gibi hissetme kaabiliyetinizi Bu bir devrimcinin en onemli ozelliğidir
* Ben, Ben olmadan onceki ben (ernesto che guevara)
* Dizlerimin uzerinde yaşamaktansa,ayaklarımın uzerinde olmeyi tercih ederim
* Dunya boylesine guzel olurmuydu yine,diplomasını cerceveleyip para kazanma derdine duşseydi DrChe,yureğini dağlara asmak yerine