Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Son konular

Uyarı E -devlet hacklenmiştir

Hoş geldin! Axi26 tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
Uyarı E -devlet hacklenmiştir
1
404

Zeberus

Yönetici
Kurucu
Etkileşim
4,663
F-D Coin
36,581
E -devlet hacklenmiştir forumdaslar edevlet şifrelerinizi degiştirin tr deki bütün kişilerin veritabanı çalınmıstır dikkatli olun

Harbi_sivasli

Yönetici
Co Admin
Etkileşim
889
F-D Coin
445,639

E-DEVLET ÇÖKTÜ MÜ, NEDEN AÇILMIYOR?​

Birçok resmi hizmetin gerçekleştirildiği e-Devlet'e erişim sıkıntısı yaşanıyor. e-Devlet'e girmek isteyen vatandaşlar 'Kısa bir süre için hizmet veremiyoruz' uyarısı ile karşılaşıyor. Kısa süre içerisinde sorun çözülürken e-Devlet giriş ekranı yeniden açıldı. Şu an için e-Devlet giriş ekranı açılıyor ve sorun yaşanmıyor.

Similar threads

EDevlet şifresi Nasıl Alınır? e devlet şifresi nasıl alınır e devlet şifresi nerden alınır e devlet şifresi hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Cümbür Cemaat de artık edevlet şifresi olması gerekmektedir melekler çünkü e devlet şifresi doğruca Başbakana Hatta Cumhurbaşkanına değin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
68
E Devlet Ssk Sorgulama Edevlet ile Ssk sorgulama nasıl yapılır SSK Sorgulama, E Devlet SSK Sorgulama sayfasında EDevlet Şifresi ile SSK Sorgulama, SSK Hizmet Dokumu, SSK Prim Sorgulama, SSK Gun Sorgulama ve SSK Maaş Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz E Devlet SSK Sorgulama...
Cevaplar
0
Görüntüleme
75
E Devlet Ssk Sorgulama Edevlet ile Ssk sorgulama nasıl yapılır SSK Sorgulama, E Devlet SSK Sorgulama sayfasında EDevlet Şifresi ile SSK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Gün Sorgulama ve SSK Maaş Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz E Devlet SSK Sorgulama...
Cevaplar
0
Görüntüleme
67
e devlet girişi eDevlet Kapısı, bütün millet hizmetlerine tek bir noktadan erişim imkanı karşılayan bir internet sitesidir Kapı ’nın amacı kamu hizmetlerini vatandaşlara, işletmelere, ulus kurumlarına data ve iletişim teknolojileriyle etkili ve verimli bir şekilde sunmaktır eDevlet Kapısı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
90
E devlet şifremi unuttum kaybettim diyorsanız e devlet şifremi unuttum e devlet şifresi unuttum edevlet şifremi şifresini ne yapabilirim Yeni başvuru ile edevlet şifresi edinmek zorundayız arkadaşlarım Bunu zaten biliyorsunuz değil mi ? Pekiii diyelim ki aldığınız edevlet şifresini...
Cevaplar
0
Görüntüleme
72
858,278Konular
977,895Mesajlar
26,241Kullanıcılar
dalton ahmeeSon üye
Üst Alt