Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

GalaxyShell hosting firması Şikayeti

Hoş geldin! malikaya tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
GalaxyShell hosting firması Şikayeti
0
361

Forumdas

Modaratör
Etkileşim
93
F-D Coin
140
Bu site ile çalışmayın Hizmetlerinden Menun Kalmadım Ticaret Yapacak İnsanlar İyi Düşünmleri Lazım

Site Adresileri :

Similar threads

Corona virüs pandemisi insanların son dönemlerde evden ve internetten girişimcilik adımlarını araştırmalarına sebep oldu. Son dönemlerde ön plana çıkan Freelance işler, evden çalışma stili veya internetten girişimcilik konularıyla birlikte büyük ölçüde yeni iş alanları da iş dünyası içerisine...
Cevaplar
0
Görüntüleme
63
İnternette yer almak için artık bir web sitesi sahibi olmanız gerektiğini düşünüyorsanız doğru yerdesiniz, bu yazımızda en baştan başlayarak nasıl bir web sitesi sahibi olunur öğrenebilirsiniz Alan adı almak : Alan adları web sitemizin en önemli parçalarından bir tanesidir, normalde web...
Cevaplar
0
Görüntüleme
404
Hazırlanan web sayfalarının yüklenebilmesi için belirli bir alana ihtiyaç duyulmaktadır Web sitesinin çalışması amacıyla yapılandırılmış olan sunucularda, ilgili web sitesi için ayrılan alana Hosting adı verilir Hosting hizmetleri, Bilgisayar veya Laptoplardan çok daha güçlü olan ve sunucu adı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
142
Merhaba bilgiustam okuyucuları… Ben bir hosting* firmasında, teknik servis elemanı olarak çalışıyorum Biraz da olsa sıkıntıları, sorunları ile tecrübelerim oldu Bunları sizinle paylaşmak istiyorum Makaleyi ikiye böldüm ben AGEREKENLER BNASIL YAPACAĞIZ AGEREKENLER 1Hosting firması açmak...
Cevaplar
0
Görüntüleme
262
Hosting, web sitelerinin internet ortamında ziyaretçilere ulaşmasını sağlayan web barındırma hizmetidir. Konuyu biraz daha açıklayıcı hale getirmek için; web sitenizde yayınlayacağınız tüm içerikler, görseller ya da videolara ait dosyaların yüksek internet erişimine sahip sunucularda...
Cevaplar
0
Görüntüleme
183
858,282Konular
978,059Mesajlar
26,298Kullanıcılar
fet55Son üye
Üst Alt