Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Son konular

Hastalığı atlattım inşallah bol paylaşımlara başlıyorum

akdas

Modaratör
Etkileşim
29,724
F-D Coin
1,558
yalnız bir ricam var lütfen az emege saygı burda tüm paylaşım ypan arkadasların paylasımları bir ayda bir yılda devam edebilir 50 tane iptv atıyoruz bir sürü gereksiz yorum yapılıyor az saygı arkadaşlar

sezgin01

Yönetici
Super Mod
Modaratör
Co Admin
Etkileşim
45,768
F-D Coin
11,347
yalnız bir ricam var lütfen az emege saygı burda tüm paylaşım ypan arkadasların paylasımları bir ayda bir yılda devam edebilir 50 tane iptv atıyoruz bir sürü gereksiz yorum yapılıyor az saygı arkadaşlar
geçmiş olsun kardeşim, kolay gelsin

Sarsılmaz

FD Üye
Etkileşim
13
F-D Coin
72
Akdaş bey öncelikle çok geçmiş olsun. Allah tüm deva bekleyen hastalara şifa versin.

Paylaşımlarınız için emeğinize sağlık.

sensi

Yönetici
Co Admin
Etkileşim
3,454
F-D Coin
690
aktaş gecmiş olsun ustam .. her sene bu aylarda salgın artıyor.. dikkatli olmak gerekiyor.. bu hastalık insanın en zayıfını . astım bronşit. nefes darlığı. akciğerda sorun varsa bu kesimde çok ağır geçiyor...allah tüm yakalan dostlara yardım etsin...

akdas

Modaratör
Etkileşim
29,724
F-D Coin
1,558
aktaş gecmiş olsun ustam .. her sene bu aylarda salgın artıyor.. dikkatli olmak gerekiyor.. bu hastalık insanın en zayıfını . astım bronşit. nefes darlığı. akciğerda sorun varsa bu kesimde çok ağır geçiyor...allah tüm yakalan dostlara yardım etsin...
sagolasın kardeşımsanırım korona atlattım

akdas

Modaratör
Etkileşim
29,724
F-D Coin
1,558
Akdaş bey öncelikle çok geçmiş olsun. Allah tüm deva bekleyen hastalara şifa versin.

Paylaşımlarınız için emeğinize sağlık.
amin anşallah kardeşim

sensi

Yönetici
Co Admin
Etkileşim
3,454
F-D Coin
690
Bu aralar boğaz enfeksiyonlarına benzeyen semptonlar vatandaşlar arasında hayli şikayet ettiklerini duydum. bu yeni bir korona salgınımı anlamış değiliz..aynı durum bende meydana geldi..önce öksürük ile başladı.. öksürük geçince boğazda tuzlumsu bir tad değişikliği ve tat alma problemi ortaya çıktı. ama şükürki ne ateş nede ağrılarım oldu.. normal işe gidip geliyorum..hergün düzenli spor yapıp ter atıyorum..birde aktardan doğal bitkiler. ile kokteyl çaylar ile hastalığı yolcu etmeyi başarsakta yine ara ara yoklayıp duruyor.. bu tamamen boğaz yolu enfeksiyonuna yol açan bir virüs görünüyor.. ama olsun YEL KAYADAN NE ALIR HAVASINI ALIR diyoruz.. üstad tekrar sana geçmiş olsun(y)

Similar threads

Akciğer kanserine yakalandığı için saçlarını kazıtan ünlü oyuncu Billur Kalkavan son haliyle tüm sevenlerini üzerken sağlık durumuyla ilgili ara ara paylaşımlar yapıyordu. 44 kiloya düşen oyuncu hastaneden taburcu oldu. Kalkavan'dan yeni paylaşım geldi. Sağlık sorunlarıyla mücadele...
Cevaplar
0
Görüntüleme
72
Akciğer kanserine yakalandığı için saçlarını kazıtan ünlü oyuncu Billur Kalkavan son haliyle tüm sevenlerini üzerken sağlık durumuyla ilgili ara ara paylaşımlar yapıyordu. 44 kiloya düşen oyuncu hastaneden taburcu oldu. Sağlık sorunlarıyla mücadele eden 59 yaşındaki Billur Kalkavan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
72
Akciğer kanserine yakalandığı için saçlarını kazıtan ünlü oyuncu Billur Kalkavan son haliyle tüm sevenlerini üzerken sağlık durumuyla ilgili ara ara paylaşımlar yapıyordu. 44 kiloya düşen oyuncudan yeni açıklama geldi. HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE Sağlık sorunlarıyla mücadele...
Cevaplar
0
Görüntüleme
66
Akciğer kanserine yakalandığı için saçlarını kazıtan ünlü oyuncu Billur Kalkavan son haliyle tüm sevenlerini üzerken sağlık durumuyla ilgili ara ara paylaşımlar yapıyordu. 44 kiloya düşen oyuncudan yeni paylaşım geldi. Sağlık sorunlarıyla mücadele eden 59 yaşındaki Billur Kalkavan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
79
Ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil'in büyük kızı Sezin Erbil, kızının 40 günlük halini paylaştı. Ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin Erbil, kızı Elisa'nın 40 günlükken çekilen fotoğrafını paylaştı. Sezin Erbil fotoğrafı, "Kızım,kıymetlim 40 günlükken hatıra olsun diye çekim yapmıştık."...
Cevaplar
0
Görüntüleme
55