Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Kavak Yelleri Şarkı Sertap Erener Acık Adres şarkı sozu

Hoş geldin! technicall tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
Kavak Yelleri Şarkı Sertap Erener Acık Adres şarkı sozu
0
63

ahmet0135

FD Üye
Etkileşim
79
F-D Coin
0
Kavak Yelleri Sertap Erener'in şarkısının sozleri

Sorma bu ara şu halimi
Bu acıların hepsi mi daimi
Yazık oldu her iki tarafa da
Şimdi sence daha iyi mi

Bir gun oldu iki gun oldu
Ay oldu yıl oldu umitlere
Umutmuyor gonlum seni
Seviyor her gun her gece

Yoruldu duruldu kırıldı vuruldu bir kac kere
Yazılıdır hepsi hikayede

Yok mu bir haber alan yok mu goren
Bu mudur adetin bu mudur toren
Yaz ya da soyle bulamadım boyle
Neresi acık adresin neresi yoren

Similar threads

sertap erener acık adres şarkı sozu Sorma bu ara şu halimi Bu acıların hepsi mi daimi Yazık oldu her iki tarafa da Şimdi sence daha iyi mi Bir gun oldu iki gun oldu Ay oldu yıl oldu umitlere Umutmuyor gonlum seni Seviyor her gun her gece Yoruldu duruldu kırıldı vuruldu bir kac...
Cevaplar
0
Görüntüleme
97
Acık Adres Şarkı Sozu Sertab Erener Acık Adres Şarkı Sozu Acık Adres Sorma bu ara şu halimi Bu acıların hepsi mi daimi Yazık oldu her iki tarafa da Şimdi sence daha iyi mi Bir gun oldu iki gun oldu Ay oldu yıl oldu umitlere Umutmuyor gonlum seni Seviyor her gun her gece...
Cevaplar
0
Görüntüleme
133
Acık Adres şarkısı Sertab Erener Acık Adres şarkı sozleri Sorma bu ara şu halimi Bu acıların hepsi mi daimi Yazık oldu her iki tarafada şimdi Sence daha iyi mi Sorma bu ara şu halimi Bu acıların hepsi mi daimi Yazık oldu her iki tarafada şimdi Sence daha iyi mi Bir gun oldu iki...
Cevaplar
0
Görüntüleme
98
Sertab Erener Acık Adres akor,tab,nota Sertab Erener Acık Adres şarkısı nota Acık Adres şarkısı gitar notası,akoru,tabı imagessertabereneracikadresgitarnotasi5adaac09b89d7 Dmx Dm Sorma bu ara şu halimi Dmx Dm Bu acıların hepsi mi daimi Eb Yazık oldu her iki tarafa da Cm Şimdi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
147
Sertab Erener Avare şarkısı Sertab Erener 2019 Avera Şarkısı Sertab Erener Avare Şarkı Sozu Sen mi baktın su gibi Acıp ictim seni Sen mi guldun yaz gibi İcim gitti adım neydi Sen mi estin deli deli Yakıp gectin beni Sen bi yağmur sel gibi Akıp gittin oyle bi hoştun ki Ne guzeldik...
Cevaplar
0
Görüntüleme
83
858,282Konular
978,269Mesajlar
26,357Kullanıcılar
Üst Alt