Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Merhabalar Herkese

Merhabalar Herkese
2
475
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MRzodiack

FD Üye
Etkileşim
0
F-D Coin
17
Merhabalar herkese Hayırlı Ramazanlar dilerim

Yetkililere bir sorum olucaktı

Acaba Bu forumda satış yapa bilir miyim eger yasak degilse örnek : İPTV | Blutv | exxen | disney gibi platformların hesaplarını vs

Cevabınız için Teşekürler :)

Harbi_sivasli

Yönetici
Co Admin
Etkileşim
889
F-D Coin
445,639
Merhabalar herkese Hayırlı Ramazanlar dilerim

Yetkililere bir sorum olucaktı

Acaba Bu forumda satış yapa bilir miyim eger yasak degilse örnek : İPTV | Blutv | exxen | disney gibi platformların hesaplarını vs

Cevabınız için Teşekürler :)
Burası paylaşım sitesi satış yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Similar threads

IPTV Nedir? IPTV kullanıcılarına internet üzerinden birçok kanal seçeneği sunan, ücretli ve ücretsiz platformların hizmetinin verildiği bir platformdur. İngilizce’de Internet Protocol TV olarak adlandırılan bu hizmet bir görüntü ve ses aktarma protokolüdür. İlk çıktığı zamanlarda...
Cevaplar
0
Görüntüleme
332
İnternet veya anten/kablo üzerinden yayın yapan özel televizyon platformları, fiyatları açısından kullanıcıları farklı alternatiflere itiyor. Gün geçtikçe daha çok büyüyen IP TV nedir, nasıl çalışır ve IP TV yasal mı? sorularının cevaplarını sizler için açıkladık. Birçoğumuz televizyon...
Cevaplar
0
Görüntüleme
139
Merhaba hocam, benim 2 yıldır sevdiğim biri var ve dini inancı yok ve ben Müslümanım kişilik olarak çok iyi vicdanlı merhametli ve iyi anlaşıyoruz. Dini olmayan biriyle evlenirsem benim dinime göre ben de dinden çıkmış oluyormuşum. Benim anlamadığım herkes kendi dininden sorumlu olması...
Cevaplar
0
Görüntüleme
172
Herkese merhabalar. Bu hafta sizlerle ara öğünlerden bahsedeceğiz. Ne sıklıkla yapılmalı, gerçekten yapılması gerekli mi, her birey mutlaka 3 ara 3 ana öğün şeklinde mi beslenmeli, ara öğün seçeneklerimiz neler vs aklınıza takılan veya bilmediğiniz birçok şeyi öğrenmek için haydi başlayalım...
Cevaplar
0
Görüntüleme
104
istihare nemazı !!!! en etkili istihare Başta bilmeyen arkadaşlar için 'istihare' ne demek onu açıklayayım Bunu açıklamak için Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed Mustafa (sav)'in sahabesine yaptığı tavsiyeyi sizlere aktarmam yeterli olur heralde Peygamber Efendimiz (sav) dünyada iken...
Cevaplar
0
Görüntüleme
59
858,281Konular
977,993Mesajlar
26,272Kullanıcılar
creaXRSon üye
Üst Alt