Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

ozel mektup ornekleri arkadaşa

Hoş geldin! karakartal tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
ozel mektup ornekleri arkadaşa
0
106

ahmet0135

FD Üye
Etkileşim
79
F-D Coin
0
ozel mektup ornekleri kısa arkadaşa

Ozel mektupları yazarken dikkat edilecek ozellikler şunlardır:

(a) Mektup yazılacak kağıt, şekil yonunden duzenli ve temiz olmalıdır

(b) Mektup, murekkepli ya da tukenmez siyah renkli kalemle yazılmalıdır

(c) Mektubun sağ ust koşesine tarih, yanına da yazıldığı yerin adıkonmalıdır

(d) Mektubu gondereceğimiz kişinin genel ozelliklerine gore (yaşı, kultur duzeyi, yakınlık derecesi vb) hitap cumlesibulunmalıdır

(e) Mektubun sağ alt koşesine adsoyadyazılmalı ve imzaatılmalıdır

(f) Mektubun sol alt koşesine adresyazılmalıdır

Canım Arkadaşım
Nasılsın? Aslında bu soruyu sormam hata sen hep iyisindir, benim en zor anlarımda dahi yuzunden gulucuğu eksik etmeyip o travmatik donemlerimi atlatmama hep yardımcı oldun Sana ne kadar teşekkur etsem azdır

Mektubunda buraya geleceğinden bahsetmişsin, duyunca cok sevindim seni yeniden gorecek olmak cok mutlu etti beni şimdiden neler yapacağımızı planlıyorum Sen yokken değişen buraları gorunce cok şaşıracaksın ama uzulme heryeri birlikte gezeceğiz ve araya giren zamana inat burdan hic uzaklaşmamışsın gibi hissedeceksin

Biliyormusun seni ozlemek geleceğin gunu sabırsızlıkla beklemek bile guzel cunku dostluğumuz bu ayrılıklarla percinlendi Ama artık hasret bitiyor ve geliyorsun Seni seviyorum canım arka

858,280Konular
977,933Mesajlar
26,252Kullanıcılar
Rraenee_fan2Son üye
Üst Alt