Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Son konular

Photoshop İle Puruzsuz Cilt

Hoş geldin! Axi26 tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
Photoshop İle Puruzsuz Cilt
0
87

ahmet0135

FD Üye
Etkileşim
79
F-D Coin
0
Puruzsuz Cilt Photoshop İle
Photoshopla Puruzsuz Cilt Photoshop Dersleri
Photoshopta Puruzsuz Cilt Videolu Anlatım

Evet Arkadaşlar bugunku Photoshop dersimizde sizlere Photoshop İle Puruzsuz Cilt nasıl yapılır, Photoshop İle Puruzsuz Cilt uygulaması icin videolu anlatım sunuyoruz

Similar threads

Pürüzsüz Cilt Photoshop İle Photoshopla Pürüzsüz Deri Photoshop Dersleri Photoshopta Pürüzsüz Deri Videolu Anlatım Evet Arkadaşlar bugünkü Photoshop dersimizde sizlere Photoshop İle Pürüzsüz Cilt nasıl yapılır, Photoshop İle Pürüzsüz Cilt uygulaması için videolu anlatım sunuyoruz *
Cevaplar
0
Görüntüleme
122
Photoshop İle Logo Tasarımı Nasıl Yapılır? Photoshop İle Logo Tasarımı Anlatımı Photoshop İle Logo Tasarımı Videolu Anlatım Bugunki dersimizde photoshop logo tasarımı nasıl yapılır onu anlatmaya calışıcağız Aşağıdaki videoyu dikkatlice izlerseniz photoshop ile logo tasarımı hakkında fikre...
Cevaplar
0
Görüntüleme
98
Photoshop İle Forma Yapımı Videolu anlatım Photoshopta forma nasıl yapılır Photoshop İle Forma Yapımı
Cevaplar
0
Görüntüleme
108
Photoshopla Cilt Duzeltme Photoshop İle Cilt nasıl Duzeltilir Photoshop dersleri Cilt Duzeltme Photoshop İle Cilt Duzeltme Şimdi bu kızın yuzundeki cilleri temizleyeceğiz Bu işlemi Photoshop'un clone stamp tool(s) aracını kullanarak yapacağız...
Cevaplar
0
Görüntüleme
97
Photoshop İle Png Yapılışı Photoshop İle Png Nasıl Yapılır Photoshop İle Png Yapma Videolu Anlatım Photoshop İle Png Yapma Nasıl olur Photoshop İle Png Yapılşını merak ediyorsanız ve oğrenmeye meraklıysanız bu video size oldukca yardımcı olucakdır Photoshop İle Png Yapma oldukca kolay...
Cevaplar
0
Görüntüleme
85
858,278Konular
977,894Mesajlar
26,240Kullanıcılar
RokkieSon üye
Üst Alt