Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Revo Uninstaller

Hoş geldin! technicall tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
Revo Uninstaller

Similar threads

Sisteminizde kurulu olan yazılımları kaldırmak için özel olarak hazırlanmış programlar, uygulamaların kayıt defteri ve diskinizde bıraktıkları izlerden kurtulmanıza olanak tanıyor. Bu sayede sistemin bir nebze de olsa temiz ve hızlı olması sağlanabiliyor. Bu yazımızda bahsedeceğimiz her bir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
160
geek Uninstailler GeekUninstaller kayıt defteri dahil tüm PC'den program ile ilgili kalıntıları temizler. Bozulmuş ya da bir türlü kaldırılamayan inatçı programları temizler. -=Stripped Content=-
Cevaplar
0
Görüntüleme
190
Windows 7/8/10/11 (ALL VERSİON) High Performance Settings Değerli arkadaşlar Saygılar , Sevgiler Windows Tüm sürümler için optimum performans ayarlarının tamamını bir araya getirdim içerisinde lisans vs. ekleme yoktur. Hepsi orjinal programlardır. dileyen istediğini kullanabilir. FELİCİO...
Cevaplar
0
Görüntüleme
264
panda antivirüs nasıl kaldırılır Antivirüs programlarını kaldırmak için ilk olarak programı devre dışı bırakın ardında denetim masası program ekle kaldırdan antivirüs programını bulup kaldırın tekrar kalmıyorsa diğer bir usul Yan ki her antivirüs kurulduğu kolaylıkla kaldırılamayabilir, daha...
Cevaplar
0
Görüntüleme
78
Kaldırılamayan program nasıl kaldırılır? Denetim Masası'nı açın ve tıklayın Programlar ve Özellikler . Kaldırmak istediğiniz programı bulun, üzerine sağ tıklayın ve Kaldır'a gidin. Bilgisayarınızda yüklü olan bir programı tümüyle kaldırmak için hangi seçeneği kullanmalıyız? Program Ekle veya...
Cevaplar
0
Görüntüleme
187
858,282Konular
978,269Mesajlar
26,357Kullanıcılar
Üst Alt