Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Son konular

Rüyada Hortum Görmek

Rüyada Hortum Görmek
0
237

nicebayan

FD Üye
Etkileşim
2
Web sitesi
nicebayan.com
F-D Coin
85
Birey rüyasında bir hortumdan su fışkırdığını görürse bahtı açık bir kazanç sahibi olur Rüyada su hortumu bakmak kazanca yorumlanir Rüyasinda içinden su geçen bir anafor görmek, isinde kazançli olacagina veya eline beklemedigi bir yerden mal ya da para geçecegine veya bir mirasa konacagina kötüye işaret eder Yangin hortumu görmek, kiskançliga isarettir, içinden su geçmeyen kuru bir hortumu sarili bir halde bakmak; kazancinin azalacagina yorumlanir Bir baska rivayete görede: Rüyada hortum bakmak, içinden su akiyorsa kazançli bir yatirim yapmaya isaret eder Susamış anafor, kazancin eksilmesine isarettir Hortumlu bahçe sulamak, ailenizin geçimini bollastirmaya isaret eder Girdap rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz

Similar threads

hortum Birey rüyasında bir hortumdan su fışkırdığını görürse şanslı bir gelir sahibi olurRüyada su hortumu bakmak kazanca yorumlanir Rüyasinda içinden su geçen bir hortum görmek, isinde kazançli olacagina veya eline beklemedigi bir yerden mülk ya da para geçecegine ya da bir mirasa...
Cevaplar
0
Görüntüleme
40
Rüyada Hortum Bakmak Rüyada hortum görmek, icinden su akiyorsa kazancli bir yatirim yapmaya isaret eder susuz hortum, kazancin eksilmesine isarettir hortumlu bahce sulamak, ailenizin gecimini bollastirmaya isaret eder
Cevaplar
0
Görüntüleme
427
Uyurken korladığını görmek kuytu şeylerin açığa çıkmasına; güven ortamına ve rahatlığa, Birini horlarken görmek, bilinen biri ise, onun işinde gaflet göstermesine; bilinmez biri ise sıkıntıdan kurtulmaya kötüye işaret eder ( Küçük Görmek anlamı için Bakınız; Hor ve Hakir Görmek) Rüyada horlamak...
Cevaplar
0
Görüntüleme
202
Kendisi genç ve dinç ya da orta yasli ve kuvvetli oldugu halde rüyada çok yaşlı oldugunu görmek, dinde iyilige, serefinin ve haysiyetinin artmasina, ihtiyar oldugu halde rüyada kendisini genç bakmak bu rüyanin aksiyle yorumlanir Ibni Sirin'e tarafından: yaşlı ya da orta yasli bir kadin rüyasinda...
Cevaplar
0
Görüntüleme
190
Hangi hayvanı gördünüz ise, o maddeye bakınız (Örneğin 'Keçi', 'Teke', 'Tavuk', 'At' vs) Rüyada bir sürü hayvan bakmak, aşıklar için fazla mana yüklüdür ve bu rüya, yakında olacak düğünü haber verir Rüyada bir sürü hayvan bakmak, aşıklar için fazla mana yüklüdür ve bu rüya, yakında olacak düğünü...
Cevaplar
0
Görüntüleme
197
858,279Konular
977,919Mesajlar
26,247Kullanıcılar
SRKRTSon üye
Üst Alt