Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Şevval Sam Benim Dunyam Şarkısı

Hoş geldin! ulalal23434 tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
Şevval Sam Benim Dunyam Şarkısı
0
58

ahmet0135

FD Üye
Etkileşim
79
F-D Coin
0
Şevval Sam Benim Dunyam
Şevval Sam Benim Dunyam Şarkı Sozleri

Sen benim icimde bir korkulu ruya
Her gun sevip sardığım bir hulyasın
Yokluk ateşten gomlek sensizlik olum gibi
Ruyam, hulyam, benim dunyamsın

Kanımda, canımda, alın yazımda
Bir sen varsın bir de ben su dunyada
Nazar değmesin sana eller değmesin sana
Sensizlik olum bana

Seni benim gibi seven bulamazsın
Tanrım bu ruyadan hic uyandırmasın
Omrun vefası yok korkum aşkımdan cok
Gonlum sensiz kalmasın

Korkulu ruyam
Gulen bahtımsın
Sen benim, sen benim
Sen benim dunyamsın

Hepimizin hayatı iki kelime
Bir varmış bir yokmuş şu alemde
Bir gun sana doymadan gocup gidersem eğer
Son nefeste adin dilimde

Her şey sende başlar seninle biter
Sevilmek umidi sevmekten beter
Nazar değmesin sana eller değmesin sana
Sensizlik olum bana

Seni benim gibi seven bulamazsın
Tanrım, bu ruyadan hic uyandırmasın
Omrun vefası yok korkum aşkımdan cok
Gonlum sensiz kalmasın

Korkulu ruyam
Gulen bahtımsın
Sen benim, sen benim
Sen benim dunyamsın

Similar threads

Şevval Sam Benim Dunyam Şevval Sam Benim Dunyam Şarkı Sozleri Sen benim icimde bir korkulu ruya Her gun sevip sardığım bir hulyasın Yokluk ateşten gomlek sensizlik olum gibi Ruyam, hulyam, benim dunyamsın Kanımda, canımda, alın yazımda Bir sen varsın bir de ben su dunyada...
Cevaplar
0
Görüntüleme
85
Gonulcelen Dizisinde Nazar Değmesin Sana Sensizlik Olum Bana şarkı sozu imagesgonulcelenhasretnazardegmesinsanasarkisisozleri5adacd612a276 Gonulcelen hasret nazar değmesin sana eller değmesin sana sensizlik olum bana sen benim korkulu ruyam hergun sevip saydığım bir hulyasın Sen benim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
90
Deniz Seki Benim Dunyam Şarkı Sozu Deniz Seki Benim Dunyam Şarkı Sozu, Şarkı Sozleri Sen benim icimde bir korkulu ruya Her gun sevip sardığım bir hulyasın Yokluk ateşten gomlek sensizlik olum gibi Ruyam hulyam benim dunyamsın Kanımda canımda alın yazımda Bir sen varsın bir de...
Cevaplar
0
Görüntüleme
93
Şevval Sam'dan Benim Dünyam Parçasının Sözleri Buyrun Şevval Sam Benim Dünyam Şevval Sam Benim Dünyam Şarkı Sözleri Sevgili melekler, daha önce sizlerle paylaştığımız Şevval Sam Koklasam Saçlarını şarkısının sözlerinin ardındaki bu sayfamızda da Şevval Sam Benim Dünyam Şarkı Sözleri ile...
Cevaplar
0
Görüntüleme
51
Şevval Sam Surunuyorum Şevval Sam Surunuyorum Şarkı Sozleri Dondursene beni senin yoluna Kahreden dunyamda surunuyorum Huzursuz, geceler korkulu duşler Bakta gor halimi surunuyorum Ne bir sevenim var ne seven bir kalbim Ellerim bağrımda perişan kaldım Birgun değil sana hergun...
Cevaplar
0
Görüntüleme
50
858,282Konular
978,260Mesajlar
26,348Kullanıcılar
reyhan65Son üye
Üst Alt