Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

SSIPTV hakkında yardım istiyorum

Hoş geldin! dadaş tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
SSIPTV hakkında yardım istiyorum
11
244
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VAVOO

FD Üye
Etkileşim
118
F-D Coin
140
arkadaşlar elimde buna benzer bir link var vlc player da sorunsuz açılıyor fakat başka bir player da ve SSIPTV de açılmıyor Bunu SSIPTV ile izlemenin bir yolu yokmu acaba..tşk.ler

Max-usa

Banned
Etkileşim
1,640
F-D Coin
1,408
merhaba verdiğim adresi takip et :

ekolx06

FD Üye
Etkileşim
4,849
F-D Coin
510
arkadaşlar elimde buna benzer bir link var vlc player da sorunsuz açılıyor fakat başka bir player da ve SSIPTV de açılmıyor Bunu SSIPTV ile izlemenin bir yolu yokmu acaba..tşk.ler
anladığım kadarıyla bu playlist şeklinde sadece tr olan bir liste listeyi pc indirip bu bölümdeki open kısmına tıklayıp indirilen listeyi yüklerseniz açılması gerekir

Moderatör tarafında düzenlendi:

sensi

Yönetici
Co Admin
Etkileşim
3,396
F-D Coin
700
Ben bu proğamı kullandım güzel bir proğram.. hem manuel olarak panel adres girebiliyorsunuz.. hemde bu proğramın sitesine girerek bulduğunuz free panelleri proğram da

SİTESİNDEN ONLİNE ADRES YÜKLEMEN İÇİN

1= proğramı açtığında sağ üst köşede çark şekline AYARLAR tıkla
2= açılan ayarlarda Lingua dan dili seç
3=online liste atacaksanız SARI kutu olan yerden KOD AL tıkla
4= cıkan kodu ss-iptv.com sitesine girip ALDIĞIN KODU GİR cihazına bağlan
5=ADD ITEM yazan yere her hangi bir isim yaz
6=netten bulduğun her hangi free panel adresi ((((Source ))))Yazan kısma gir SAVE olan yerde KAYDET çık ve smart tv ni kapatıp tekrar aç proğrama gir İYİ SEYİRLER
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MANUEL ELLE GİRİŞ
1= AYARLAR
2= SOL KÖŞEDE İÇERİK TIKLA
3= en alltta EKLE tıkla
4=Netten bulduğun free panel adresi BAŞLIK yazan kısma bir İSİM yaz KAYNAK olan yere bulduğun FREE adrsi eksiksiz gir
5= Adres yazımı bitince en üst sağ köşede KAYDET ve çık panelin sonuna _plus koymayı unutma katagoriler halinde izmelen için İYİ SEYİRLER
:)

Son düzenleme:

sensi

Yönetici
Co Admin
Etkileşim
3,396
F-D Coin
700
Arkadaşım konuya yazdığın adres yanlış açılmaz.. sen sitede free olarak verilen panellerden gir verdiğin hatalı bir adres çalılşmaz

VAVOO

FD Üye
Etkileşim
118
F-D Coin
140
Arkadaşım konuya yazdığın adres yanlış açılmaz.. sen sitede free olarak verilen panellerden gir verdiğin hatalı bir adres çalılşmaz
kardeşim ben mi derdimi anlatamıyorum....zaten verdiğim link örnek linktir nedir yani linkin orijinalini mi yazsaydım...Ben paylaşım yapmayı severim fakat bu link özel olduğundan benzer formatta sallama bir link verdim...zaten sorunda burada SSIPTV bu formatı desteklemedi

Ben bu proğamı kullandım güzel bir proğram.. hem manuel olarak panel adres girebiliyorsunuz.. hemde bu proğramın sitesine girerek bulduğunuz free panelleri proğram da

SİTESİNDEN ONLİNE ADRES YÜKLEMEN İÇİN

1= proğramı açtığında sağ üst köşede çark şekline AYARLAR tıkla
2= açılan ayarlarda Lingua dan dili seç
3=online liste atacaksanız SARI kutu olan yerden KOD AL tıkla
4= cıkan kodu ss-iptv.com sitesine girip ALDIĞIN KODU GİR cihazına bağlan
5=ADD ITEM yazan yere her hangi bir isim yaz
6=netten bulduğun her hangi free panel adresi ((((Source ))))Yazan kısma gir SAVE olan yerde KAYDET çık ve smart tv ni kapatıp tekrar aç proğrama gir İYİ SEYİRLER
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MANUEL ELLE GİRİŞ
1= AYARLAR
2= SOL KÖŞEDE İÇERİK TIKLA
3= en alltta EKLE tıkla
4=Netten bulduğun free panel adresi BAŞLIK yazan kısma bir İSİM yaz KAYNAK olan yere bulduğun FREE adrsi eksiksiz gir
5= Adres yazımı bitince en üst sağ köşede KAYDET ve çık panelin sonuna _plus koymayı unutma katagoriler halinde izmelen için İYİ SEYİRLER
Kardeşim Program derken SSIPTV yimi kastediyorsun.Eğer öyle ise SSIPTV hakkında bilgim var bu anlatmış olduklarını biliyorum.tşk.ler

Max-usa

Banned
Etkileşim
1,640
F-D Coin
1,408
@VAVO0 konu çok uzadı ..! @sensi arkadaşım sana elinden geldiğince dataylı anlatmış kendisine ''teşekkür ederim'' ona özelden- DM- linki at bir kontrol etsin .Korkmana gerek yok burada tüm görvli arkadaşlara güven tek bir ''user pass'' ,ın peşinde değiller onlar dev binalar ile uğraşmaktan başlarını kaşıyacak zamanları yok .Lütfen bir birimize saygılı olalım kırıcı olmayalım ....

erkantug

Yönetici
Kurucu
Super Mod
Modaratör
FD Üye
Premium Üye
Co Admin
Etkileşim
36,953
F-D Coin
1,381
Evet vavoo üslubun(anlatış biçimi) hiç hoş değil. Arkadaşlarımız sana yardımcı olmak için uğraşıyor. Lütfen birbirimize saygılı olalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
858,280Konular
977,979Mesajlar
26,268Kullanıcılar
lololo56Son üye
Üst Alt