Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

stalker portal player v7.1

Hoş geldin! karakartal tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
1
676

Alimetim

Yönetici
Co Admin
Etkileşim
33,462
Web sitesi
forumdas.com.tr
F-D Coin
106,423
indir.jpg

Similar threads

Ustalar daha öncede sormuştum.Uydu cihazımdaki stalker bölümüne link girmek istiyorum ama nasıl yazacağımı bilemiyorum.Resimde görüldüğü üzere 4 adet portal girilebiliyor.Örneğin portal 1 e link ve mac tek sıra girilmesi lazım sanırım.Örnek bir link var mı.Nasıl yazılır yardım lütfen
Cevaplar
11
Görüntüleme
894
Bu hafta başında Çek gazeteci Pavel Dobrovsky tarafından paylaşılan bir tweet aracılığıyla, GSC Game World’ün kısmi olarak Ukrayna’dan Çek Cumhuriyeti’ne taşınacağını iddia eden bir haber ortaya çıktı. Daha sonra ise Çek internet sitesi Vortex, durumun gerçekten de böyle olduğunu ve stüdyonun...
Cevaplar
0
Görüntüleme
80
Stalker oyunu, 2007 yılında piyasaya sürülmüş ve oyunseverler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. İlk oyunun üzerinden tam 13 yıl geçti. Devamı beklenen Stalker 2 uzun zamandır ortada olmasa da bu sessizlik sonunda bozuldu. Stalker Oyunu Klasikler arasındaki yerini...
Cevaplar
0
Görüntüleme
36
STALKER serisinin geliştiricisi GSC Game World, STALKER 2'nin Unreal Engine 4 kullanacağını resmi olarak duyurdu. Daha önceki STALKER oyunları, stüdyonun kendi geliştirmiş olduğu X-Ray Engine motorunu kullanıyordu ve bu motor da açıkçası son derece başarılı sonuçlar veren bir motordu. Ancak...
Cevaplar
0
Görüntüleme
96
858,280Konular
977,933Mesajlar
26,252Kullanıcılar
Rraenee_fan2Son üye
Üst Alt