Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Son konular

Telgrafın Telleri Şarkı Sozu

Hoş geldin! coni valkır tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
Telgrafın Telleri Şarkı Sozu
0
108

ahmet0135

FD Üye
Etkileşim
79
F-D Coin
0
Telgrafın Telleri Şarkısının Sozleri

Telgrafın Telleri

Telgrafın tellerine kuşlar mı konar
İnsan sevdiğine canım boyle mi yapar
Bin vapura gel izmir'e yanı yanı başıma
Şu genclikte neler geldi cahil başıma

İstanbul'un nesi vardı kalktım da geldim
Buraya ben gemileri yaktım da geldim
Senin aşkın yureğimi hala kanatır ama
Canıma tak etti nazın senden bıktım da geldim

Telgrafın tellerini arşınlamalı
Yar ustune yar seveni kurşunlamalı
Bin vapura gel yanıma yanı yanı başıma

Kac ay oldu İstanbul'a geldim geleli
Ne bilirdim bundan once dunya nimeti
Şu İstanbul denilen yer memleket oldu bana
Ne binerim vapura ben ne de donerim geri

Telgrafın telleri de semaya bakar
Senin o guzel gozlerin cok canlar yakar
Bin vapura gel İzmir'e yanı yanı başıma

Galata'nın, Beyoğlu'nun capkın kızları
Yoksa canım nasıl gecer ayaz kışları
Olan oldu bunca aydır coktan unuttum seni
Ne binerim vapura ben ne de donerim geri

Similar threads

Mors Telgrafı İcadı Mors Telgrafı kim icat etti,mors icadi,mors buluşu,mors telgırafı tarihce,Mors Telgrafı kim buldu,Mors Telgrafı nezaman bulundu, imagesmorstelgrafiicadikimicatetti5b0692bb0b36b 1793′te Convention Meclisi, Claude Chappe ’inkini resmen tanıdı diye oteki mucitlerin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
131
Sibel Can Meclis Tamam Şarkı Sozleri Meclis Tamam Şarkı Sozu Nerde Akşam Orda Sabah Deme Yasak Deme Gunah Genclik Hayat Geciyor Ah Nerde Akşam Orda Sabah Paran Yoksa Ne Gam Bana Aşkım Varya Tamam Sana Oda Yoksa Arasana Nerde Akşam Orda Sabah Meclis Tamam Kurulsun Mey Hayat...
Cevaplar
0
Görüntüleme
69
Hadise Biz Burdayız Şarkı Sozleri Hadise Biz Burdayız Şarkısının Sozu Hadisenin yine iyi bir cıkış yaptığı yeni single calışması Biz Burdayız şarkısının sozleri Geliyorum gittiğin yerden Cozulmem cektiğin telden Buradaki herkes boyle bizde Başlarız bittiği yerden! Duzeni hep...
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Telefonun tarihcesi gecmişten gunumuze iletişim aracları telefon 1876 yılında Alexander Graham Bell telefonu icat ettiğinde, insan iletişiminde yeni bir cığır acıldı Bell'in buluşundan once, bir mesajı en hızlı iletmenin yolu, Mors alfabesiyle telgraf hatlarından ulaştırmaktı Ancak telgraf...
Cevaplar
0
Görüntüleme
98
MEHMET Yenice Akcakoyun Koyu'nden Ben Hatipoğullarından Huseyin Oğlu Mehmet Mehmet **** 1309 (1893) doğumluyum 88 yaşına girdim Arabistan'da Basra'da Aşer Kışlasındaydım 9 Fırkadaydım Piyadeydim Talim yapardık 8 ay kaldım Basra'da Harp gormedim Arabistan'da Babam bedel verdi Koyume...
Cevaplar
0
Görüntüleme
65
858,277Konular
977,763Mesajlar
26,184Kullanıcılar
Aziz_xd_21Son üye
Üst Alt