Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Son konular

Yalnızlık Senfonisi Şarkı Sozu

Yalnızlık Senfonisi Şarkı Sozu
0
109

ahmet0135

FD Üye
Etkileşim
79
F-D Coin
0
Yalnızlık Senfonisi Şarkı Sozleri

Yalnızlık Senfonisi Sozleri

Anladım, sonu yok yalnızlığın
Her gun coğalacak
Her zaman boyle miydi? Bilmiyorum
Sanki dokunulmazdı cocukken ağlamak

Alışır her insan alışır zamanla,
Kırılıp incinmeye
Cunku olağan yıkılıp yıkılıp,
Yeniden ayağa kalkmak

Yalnızlığım yollarıma pusu kurmuş beklemekte
Acılar gozlerini dikmiş ustume nobette
Bekliyorum, bekliyorum, bekliyorum
Hadi gelin ustume korkmuyorum!

Bulutlar yuklu
Ha yağdı ha yağacak ustumuze
Hasret
Yokluğunla ben baş başayız
Nihayet

Similar threads

Lale Devri 13 Ekim'de Calan Yalnızlığım Şarkı Sozleri Lale Devri 13 Ekim'de Calan Yalnızlığım Şarkısı Anladım sonu yok yalnızlığın, hergun coğalacak Herzaman boyle miydi bilmiyorum Sanki dokunulmazdı cocukken ağlamak Alışır her insan alışır zamanla kırılıp incinmeye Cunku olağan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
100
Lale Devri Yalnızlığım Yollarıma Pusu Kurmuş Şarkısı Sozleri Lale Devri Yalnızlığım Yollarıma Pusu Kurmuş Sozleri Anladım sonu yok yalnızlığın, hergun coğalacak Herzaman boyle miydi bilmiyorum Sanki dokunulmazdı cocukken ağlamak Alışır her insan alışır zamanla kırılıp incinmeye...
Cevaplar
0
Görüntüleme
145
Sezen Aksu Yalnızlık Senfonisi Anladım sonu yok yalnızlığın Hergün çoğalacak daima böyle miydi bilmiyorum Sanki dokunulmazdı çocukken gözyaşı dökmek Alışır her insan, alışır zamanla kırılıp incinmeye Çünkü klasik yıkılıp yıkılıp bitmiş ayağa kalkmak Yalnızlığım yollarıma pusu kurmuş...
Cevaplar
0
Görüntüleme
48
Niçin Acıdır Hayat Neden, Neden, Niye ? aşk niçin acıdır MEHMET AKİF ERSOY'dan fazla hoş bir şiir Resimlere bakıp okuyunca çok duygulandım Sizinde okuyunca gözlerinizin dolucana eminim Umarım beğenirsiniz Yaşım küçüktür belki, güçsüzüm; acizim bil ama Ama umutlarımdır deryalar misali...
Cevaplar
0
Görüntüleme
51
Cem Adrian Bana Ne Yaptın Şarkı Sozleri Bana Ne Yaptın Sozleri Cem Adrian Cem Adrian Bana Ne Yaptın Şarkıaı Cem Adrian Bana Ne Yaptın Şarkı Sozleri (Bugun gunlerden hic benim adım yok Kanatlanıyor icimden binlerce siyah kelebek Savruluyor ruzgarda yaprak gibi Kalbim, uzaklarda bir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
47
858,278Konular
977,884Mesajlar
26,235Kullanıcılar
Üst Alt