Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Yaramaz uyeler icin Forumdaş Ban

Hoş geldin! malikaya tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
Yaramaz uyeler icin Forumdaş Ban
0
128

Similar threads

Cevaplar
0
Görüntüleme
63
KUŞUM AYDIN: ayy ben bu Forumdaşı COK SEVDİM yaa,, bu şarkım tum forumdaşlılara gelsin uzaklara ucma kuşum ucupta gitme vurulursun PRENSES DİANA: Ben oldukten sonra dunyanın benden sonraki tek prensesi benim veliahtım ''forumdaş olacaktır forumdaş'ı cok seviyorum PASCAL NOUMA: Been...
Cevaplar
0
Görüntüleme
114
yazılı aşk resmi en guzel aşk resmi yazıları aşk yazılı resimler Yazılı duygusal cok guzel aşk resimleri aşk fotoğrafları daha fazlası icin forumdaş net aşk resimleri forumuna tıklayınız Aşk Fotoğrafları imagesaskresmiyazili5b0c585712dfd imagesaskresmiyazili5b0c585819274...
Cevaplar
0
Görüntüleme
93
Bir suredir forumdaş yonetimine girmiş birisi olarak siz forumdaş uyelerine soruyorumSizce forumdaş yonetimi bu işlerinde başarılılar mı ; işerini iyi yapabiliyorlar mı ? Burdan cıkacak sonuc yonetimin kendisini bir ozeleştiriye tabi tutmasını sağlayacaktırGoruşleriniz bizler icin onemlidir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
55
Şuan hali hazırda bir sürü PHP veritabanı sınıfı mevcut. Bunlardan bir kaçını saymak gerekirse; ezSQL, ADOdb, MeekroDB. Hepsinin bir çok fonksiyonu ve bazı farklı özellikleri var, incelemenizi öneririm. Fakat sonuç olarak baktığımda aslında ben bunların bir çoğunu kullanmıyorum ve kod kalabalığı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
207
858,282Konular
978,059Mesajlar
26,298Kullanıcılar
fet55Son üye
Üst Alt