Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı

Hoş geldin! ulalal23434 tarafından topluluğumuza katılmaya davet edildiniz. Kaydolmak için lütfen burayı tıklayın.
Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı
0
174

ahmet0135

FD Üye
Etkileşim
79
F-D Coin
0
Bir Ben Bilirim Bir de Allah ne demek

Bir Ben Bilirim Bir de Allah sozluk anlamı

Bu deyim duyulan acıyı, cekilen sıkıntıyı anlatamam, onun ağırlığını benimle Allah'tan başka kimse bilemez anlamında kullanılmaktadır

Similar threads

Bir Allah Bilir ne demek Bir Allah Bilir sozluk anlamı Bu deyim; 1 Belli değil, Cenabı Hak`tan başka kimse bilmez 2 Bana oyle geliyor ki anlamlarında kullanılmaktadır
Cevaplar
0
Görüntüleme
82
Allah Bilir Ne Demek Allah Bilir deyiminin acıklaması Allah Bilir anlamı Allah Bilir manası Allah Bilir 1 Belli değil, Cenabı Hak`tan başka kimse bilmezAllah bilir bu sırrın ic yuzunu 2 Bana oyle geliyor kiAllah bilir esrar da alıyordur bu cocuk
Cevaplar
0
Görüntüleme
133
Allah (cc) İle İlgili Atasozleri Deyimler ve Anlamları Allah ile ilgili Atasozleri, Allah ile ilgili Sozler Allah İle İlgili Deyimler,İcinde Allah Sozcuğu Gecen Atasozleri Allah (Allah'ım)! Şaşkınlık, hayranlık belirtir Allah acısını unutturmasın: (deyiminin anlamı) Bir daha...
Cevaplar
0
Görüntüleme
118
Allah'tan Kork Deyimi Allah'tan Kork Deyiminin Anlamı Nedir? Allah'tan Kork Deyiminin ve sozluk Anlamı Allahtan kork! anlamı yapma, utan, yazıktır!anlamında kullanılan bir soz allah'tan kork; “utan, kork, yazıktır! manasına kullanılır “allahtan kork! yetim malı yenir mi?
Cevaplar
0
Görüntüleme
107
Basma Dolamak ne demek Basma Dolamak sozluk anlamı Basma Dolamak deyiminin acıklaması, anlamı Bu deyim uğraşıp duracağı, cozemeyeceği bir işe sokmak ve bu iş kendi uzerinde iken bir başkasına terkedip gitmek anlamında kullanılmaktadır
Cevaplar
0
Görüntüleme
82
858,282Konular
978,260Mesajlar
26,348Kullanıcılar
reyhan65Son üye
Üst Alt