Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Opulecek el ısırılmaz atasozunun anlamı

Opulecek el ısırılmaz atasozunun anlamı
0
128

ahmet0135

FD Üye
Etkileşim
79
F-D Coin
0
Opulecek el ısırılmaz atasozunun acıklaması
Opulecek el ısırılmaz ne demek

Saygı, sevgi, bağlılık gosterilecek ve teşekkur edilecek kimse incitilmemeli; sert ve kaba davranışa muhatap kılınmamalıdır

Similar threads

saygı ile ilgili atasozleri Herşey incelikten kırılır, insan ise kabalıktan kırılır Sus kucuğun, soz buyuğun Ulular kopru olsa basıp gecme Opulecek el ısırılmaz
Cevaplar
0
Görüntüleme
132
Sev Beni, Seveyim Seni ne demek Sev Beni, Seveyim Seni sozluk anlamı Sev Beni, Seveyim Seni atasozunun acıklaması, anlamı Bu atasozu Sevgi karşılıklı olur, Sen beni seversen ben de seni severim anlamındadır
Cevaplar
0
Görüntüleme
109
İt Urur Kervan Yurur sozluk anlamı İt Urur Kervan Yurur ne demek İt Urur Kervan Yurur atasozu acıklaması İt Urur Kervan Yurur atasozunun acıklaması, anlamı: Gercekleşmesi doğal olan işlere, durumlara karşı cıkılsa da engellenemez Bu bakımdan kotu niyetli kimselerin sozlerine ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
99
Kalem Kılıctan Ustundur Atasozunun Anlamı Kalem Kılıctan Keskindir anlamı Kalem Kılıctan Keskindir ne demek Kalem Kılıctan Keskindir atasozunun acıklaması, anlamı: Bu atasozu Yazı gucunun, bilginin, duşunce gucunun, kaba kuvvetten daha ezici bir guc olduğunu vurgular
Cevaplar
0
Görüntüleme
123
Arap Eli Opmek, Dudak Karartmaz Atasozunun Acıklaması Arap Eli Opmek, Dudak Karartmaz Ne Demek Arap Eli Opmek, Dudak Karartmaz Anlamı Arap Eli Opmek, Dudak Karartmaz Nedir Arap Eli Opmek, Dudak Karartmaz İnsanlara saygı duymak ve onlara hurmet gostermek bizim değerimizi arttırır Bu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
114
858,282Konular
978,050Mesajlar
26,295Kullanıcılar
sabendixonSon üye
Üst Alt