Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Son konular

AnyDesk

AnyDesk 2023-10-23

indirmek için izniniz yok

El mejor programa para acceder de forma remota a otro ordenador: Başka bir bilgisayara uzaktan erişim sağlamak için en iyi program

AnyDesk, Windows için ücretsiz bir programdır ve size başka bir bilgisayara uzaktan erişim imkanı sağlar. Bunun için, her iki cihazda da programın kurulu olması ve güvenlik anahtarları kullanılarak erişime izin verilmesi gerekmektedir.

AnyDesk sayesinde, başka bir bilgisayarda kendi bilgisayarınız gibi istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Şu anda, AnyDesk, TeamViewer ve Supremo Remote Desktop gibi programlara göre daha fazla uyumluluk ve kullanım kolaylığı sağladığı için başlıca bir alternatiftir.

AnyDesk nedir ve ne işe yarar?​

AnyDesk, Alman şirketi AnyDesk Software GmbH tarafından oluşturulan bir programdır. C++ ile programlanmış olan bu program, freeware lisansına sahiptir, yani kullanımı tamamen ücretsizdir.

AnyDesk'in amacı, kişisel bilgisayarlar ve mobil cihazlar arasında iki yönlü uzaktan erişim sağlamaktır. Bunun için, TLS-1.2 türünde bir güvenlik protokolü kullanır, bu da üçüncü bir kişinin bağlantıyı ele geçirmesini ve her iki bilgisayarın içeriğine erişmesini imkansız hale getirir.

AnyDesk, teknik destek sağlayan profesyoneller arasında çok popülerdir. Bu program sayesinde, kişisel bir ziyaret yapmadan bilgisayarlardaki yaygın sorunları çözmek mümkündür, bu da teknisyenlere ve müşterilere çok para tasarrufu sağlar.AnyDesk'e nasıl bağlanırım?​

AnyDesk, kurulum gerektirmeyen çok kolay bir programdır. İki cihaza da dosyayı indirip çalıştırmak yeterlidir. Bunu yaptığınızda, ekranın sol tarafında 9 haneli bir kod görünecektir. Bu kodu programa sahip diğer kullanıcıya gönderirseniz, o da sizin cihazınıza girebilir.

Bunun için, bu 9 haneli kodu "Diğer çalışma istasyonu" bölümüne girin. Ardından, başka bir cihaza erişmek için "Bağlan" düğmesine basın. Ayrıca, sınırlı bir şekilde bir bilgisayardan diğerine dosya göndermenizi sağlayan "Dosya Transferi" moduna da tıklayabilirsiniz.

Ve güvenlik konusunda endişeleniyorsanız, endişelenmeyin, çünkü AnyDesk, bankacılık uygulamalarının kullandığı gibi bir TLS-1.2 güvenlik sistemine sahiptir. Bu teknoloji, iletişimi yetkilendirilmemiş hiç kimsenin ele geçiremeyeceği şekilde iki cihaz arasında aktarılan bilgileri şifrelemektedir.

Zorunlu bir uzaktan erişim programı​

Bilgisayar teknik destekten sorumlu bir bilgisayar uzmanı veya arkadaşlarıyla birlikte çalışması gereken bir öğrenci olsanız da, AnyDesk aradığınız programdır.

Kullanımı çok kolay bir programdır ve aynı zamanda yüksek uyumluluk sunar, çok güvenlidir ve neredeyse fark edilmeyen bir gecikme süresi sunar. Bu avantajları kesinlikle kullanmaya başladığınız anda fark edebileceksiniz.

AnyDesk'i Windows (7 veya üstü), macOS, Chrome OS, Linux ve FreeBSD işletim sistemine sahip dizüstü ve masaüstü bilgisayarlara yükleyebilirsiniz. Ayrıca, iOS ve Android mobil cihazlarla ve Raspberry Pi cihazlarıyla uyumludur ve İspanyolca olarak mevcuttur.
858,310Konular
978,865Mesajlar
27,066Kullanıcılar
emrannSon üye
Üst Alt