Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Son konular

Notepad++

Notepad++ 2023-10-23

indirmek için izniniz yok

Komple kaynak kodu editörü ve Not Defteri değiştirme​

Notepad ++ , yazı yazmak için ücretsiz, açık kaynak kodlu bir uygulamadır. Seçeneklerle dolu güçlü bir editör olan Notepad ++, normal metinlerin yanı sıra programlama için idealdir.

Notepad ++ sekmelerle çalışır, bu nedenle aynı anda birden fazla dosya ile çalışmak çok kolaydır. Metinleri karşılaştırmak bu nedenle çok kolaydır ve her satır numaralandırılır. Not Defteri'nde yazı tipi boyutu, yalnızca CTRL ve yakınlaştırmak için kullanılan fare tekerleği kullanılarak artırılabilir. F12'ye basmak, geçerli sekmeyi Windows'taki her şeyin üzerinde taşır.

Kodlama için, Notepad ++ birçok programlama dilini tanır ve otomatik olarak metni kodlayarak renklendirmek için HTML gibi daha kolay bir şey yapar. Aynı zamanda mükemmel bir bulma ve değiştirme aracı vardır. NotePad ++, Window'ın Not Defteri'nin yerine geçtiğinde inanılmaz derecede hafif ve istikrarlı olmasına rağmen çok daha fazla özellik ve yeteneklere sahip olduğu için inanılmaz.

NotePad ++ işlevsel bir uygulamadır, ancak görünümler için herhangi bir ödül kazanmaz ve fonksiyonların çoğu sadece programcılar için yararlıdır. Ancak, metin yazan herkes Notepad ++ 'ı kullanışlı bir araç ve Windows Not Defteri'nden daha iyi bulacaktır.

NotePad ++, kullanmakta olduğunuzdan daha fazla özelliklere sahiptir, ancak mevcut en iyi ve en eksiksiz metin editörlerinden biridir.

Düzeltme (Etrafta gezin) Notepad ++ Word tamamlamasini etkinlestirirken ANSI belgesine sahip CJK girdisi üzerinde asillama Büyük belgelerdeki katlama performansini artirma Güncellemeyi Administrator hakkinda yükseltmeden kontrol edin Çevresel vista / windows için otomatik algilama güncellemesi ekle 7 / Windows 8 Hata düzelt: Doc switcher '' Tümünü kaydet '' eyleminden sonra simge durumu yenilenmez Menü üzerinden Geçiş Yapılabilir belge sayfası bul Bul Geliştir / Değiştir iletişim sonucu iletileri "En yeni dosyaların azami sayısı" 0 olarak ayarlanamaz. Stilde 5, 6 ve 7 yazı tipi boyutu ekle Yapılandırıcı

Değişiklikler​

  • Düzeltme (Etrafta gezin) Notepad ++ Word tamamlamasini etkinlestirirken ANSI belgesine sahip CJK girdisi üzerinde asillama Büyük belgelerdeki katlama performansini artirma Güncellemeyi Administrator hakkinda yükseltmeden kontrol edin Çevresel vista / windows için otomatik algilama güncellemesi ekle 7 / Windows 8 Hata düzelt: Doc switcher '' Tümünü kaydet '' eyleminden sonra simge durumu yenilenmez Menü üzerinden Geçiş Yapılabilir belge sayfası bul Bul Geliştir / Değiştir iletişim sonucu iletileri "En yeni dosyaların azami sayısı" 0 olarak ayarlanamaz. Stilde 5, 6 ve 7 yazı tipi boyutu ekle Yapılandırıcı
  • Beğen
Tepkiler: hasan51 ve RASAL
858,309Konular
978,856Mesajlar
27,066Kullanıcılar
emrannSon üye
Üst Alt