Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Son konular

XAMPP

XAMPP 2023-10-23

indirmek için izniniz yok

Bu mükemmel aracıyla işinizi ücretsiz olarak yerel olarak yükleyin​

XAMPP , kurulumu kolay web sunucularının bir koleksiyonudur - başka bir deyişle, dinamik web sayfalarını yerel olarak test etmenizi sağlayan programlar. Bu geliştirme ve BT aracı Mac için de kullanılabilir.

Bir web sunucusu kurmak her zaman kolay bir iş değildir, bu yüzden mümkün olduğunca verimli ve hızlı hale getirmek için, Apache , MySQL , PHP , PEAR, PERL , OpenSSL, FileZilla FTP Server, Mercury Mail ve daha fazlasını içeren XAMPP'yi indirin. Bunlar veritabanlarınızı oluşturmak ve / veya web sitelerini yönetmek için ihtiyaç duyacağınız araçlar.

XAMPP, web geliştiricileri ve hevesli blogcular için mükemmeldir . Yine de, her bir parçanın açık bir açıklamasını beklemeyin, ve kesinlikle bir XAMPP öğreticisi değil - bu yazılımla uğraşmak için belirli miktarda programlama bilgisine ihtiyacınız olacak.

Bir web sunucusu için önemli olan XAMPP'nin kurulumu çok kolaydır ve karmaşık bir kurulum gerektirmez. Bunu programın kolay kullanımlı arayüzüne ve ekstra bilgi zenginliğine ve çevrim içi yardımlara ( Ekstralar altında kontrol et) ekleyin ve XAMPP çok değerli bir araç olarak şekillendirin.

XAMPP, dinamik web sayfası geliştiricileri için hepsi bir arada bir araçtır. Özgür ve açık kaynak, öncelikle profesyoneller için tasarlanmış, ancak biraz çaba ile çoğu tarafından hakim olabilir. Ücretsiz bir alternatif arıyorsanız, Cyberduck'u indirmenizi tavsiye ederiz.
  • Beğen
Tepkiler: sensi
858,310Konular
978,872Mesajlar
27,067Kullanıcılar
kadir6545Son üye
Üst Alt