Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Son konular

SPSS

SPSS 2023-10-23

indirmek için izniniz yok

SPSS verilerinizi yönetmek ve kullanmak için güçlü bir araç​

Önemli Not: SPSS, Windows XP Home Edition ile çalışmaz. Windows XP Professional, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows Vista Business veya Windows Vista Enterprise gerektirir.

IBM SPSS İstatistikleri , istatistik verilerinizi ve araştırmanızı yönetmek için en iyi araçtır.

Bu süper uygulama, verileriniz üzerinde kontrolü tamamlamanızı sağlar. Bu, istatistiklerden karmaşık grafikler ve çizimler yapmanıza olanak tanır ve iş ve araştırma problemlerini çözmek isteyen profesyonelleri sıkı bir şekilde hedefler. Bunu kolaylaştırmak için SPSS, verileri harmanlamadan acı çeken çok çeşitli analitik fonksiyonlara sahiptir.

SPSS, verilerinize daha derinlemesine bakmak ve fark etmediğiniz eğilimleri belirlemek için ayrıntılı analiz seçenekleri sunar. Uygulamanızın verileri farklı şekillerde nasıl değiştireceğini görmek için verilerinizde yüzlerce farklı değişkeni test edebilirsiniz. Buna karşılık, verilerinizden maksimum elde etmenize olanak tanıyan çok sayıda gelişmiş özellik içerir.

Bir dizi özellik

Bu özellikler arasında mükemmel paylaşım seçenekleri, otomatik modeller, IBM SPSS Statistics Base'in sunucu sürümlerini ve IBM mainframe sunucularındaki modülleri çalıştırabilme, bir sözdizimi düzenleyicisi, Microsoft Office ile entegrasyon ve çok daha fazlası var. Fonksiyonlar ve özellikler hakkında daha iyi bir fikir edinmek için bir göz atın.

Açıkçası, bu güç bir fiyata geliyor. SPSS indirme oldukça büyüktür ve program yüklendikten sonra, ayaklarınızı bulana kadar oldukça dik bir öğrenme eğrisi olur. SPSS'nin aslında yüceltilmiş bir versiyonu olduğunu iddia edebilirsiniz. Excel ama arkasında çok daha fazla seçenek ve güç var, etkileyici bir yaratık. Sonuç olarak, yerel kullanıcılar korkutabilir ve daha basit bir veri yönetimi uygulamasına başlamaktan daha iyi olabilir.

İstatistik konusunda ciddi iseniz, SPSS aldığı kadar iyidir.

Genelleştirilmiş Doğrusal Karma Modeller - Gelişmiş İstatistikler modülündeki doğrusal olmayan sonuçları tahmin etmek için daha doğru modeller oluşturun Daha Hızlı Performans - IBM SPSS Statistics Server'daki derlenmiş dönüşümler ve IBM SPSS İstatistik Temel İstatistikleri portalında pivot tabloları oluşturmak için% 200'e kadar performans artışı - IBM SPSS İstatistik Sunucusu Otomatik Doğrusal Modellerde - İş arkadaşlarınıza ve müşterilerinize özelleştirilmiş, Web tabanlı analiz yetenekleri sağlayın - IBM SPSS Statistics Base Syntax Editor'da kolay ve otomatik bir şekilde güçlü doğrusal modeller oluşturun - Bir düzineden fazla performans ve kullanım kolaylığı IBM SPSS İstatistik Tabanı ve modüllerinde sözdizimi yazma için geliştirmeler Varsayılan Ölçme Düzeyi - IBM SPSS İstatistik Tabanı ve modüllerinde analiz sırasında ölçüm düzeyinizi otomatik olarak ayarlar Doğrudan Pazarlama - Önceden oluşturulmuş modellere daha kolay erişim, veriyi daha iyi puanlama ve müşteriye erişim IBM SPSS Doğrudan Pazarlama modülü IBM System z S'den Salesforce.com adresindeki bilgiler upport - IBM'in güçlü ana sunucu sunucularında IBM SPSS Statistics Base ve modüllerinin sunucu sürümlerini çalıştırabilme

Değişiklikler​

  • Genelleştirilmiş Doğrusal Karma Modeller - Gelişmiş İstatistikler modülündeki doğrusal olmayan sonuçları tahmin etmek için daha doğru modeller oluşturun Daha Hızlı Performans - IBM SPSS Statistics Server'daki derlenmiş dönüşümler ve IBM SPSS İstatistik Temel İstatistikleri portalında pivot tabloları oluşturmak için% 200'e kadar performans artışı - IBM SPSS İstatistik Sunucusu Otomatik Doğrusal Modellerde - İş arkadaşlarınıza ve müşterilerinize özelleştirilmiş, Web tabanlı analiz yetenekleri sağlayın - IBM SPSS Statistics Base Syntax Editor'da kolay ve otomatik bir şekilde güçlü doğrusal modeller oluşturun - Bir düzineden fazla performans ve kullanım kolaylığı IBM SPSS İstatistik Tabanı ve modüllerinde sözdizimi yazma için geliştirmeler Varsayılan Ölçme Düzeyi - IBM SPSS İstatistik Tabanı ve modüllerinde analiz sırasında ölçüm düzeyinizi otomatik olarak ayarlar Doğrudan Pazarlama - Önceden oluşturulmuş modellere daha kolay erişim, veriyi daha iyi puanlama ve müşteriye erişim IBM SPSS Doğrudan Pazarlama modülü IBM System z S'den Salesforce.com adresindeki bilgiler upport - IBM'in güçlü ana sunucu sunucularında IBM SPSS Statistics Base ve modüllerinin sunucu sürümlerini çalıştırabilme
  • Beğen
Tepkiler: pekru34
858,310Konular
978,872Mesajlar
27,067Kullanıcılar
kadir6545Son üye
Üst Alt