Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Son konular

TeamViewer

TeamViewer 2023-10-23

indirmek için izniniz yok

Ücretsiz, hızlı ve güvenli masaüstü paylaşımı​

TeamViewer , Windows, Mac , Android , iPhone ve Windows Phone için kullanılabilen popüler, kullanımı kolay bir uzak masaüstü paylaşım aracıdır.

Arkadaşların ve akrabaların, bilgisayarlarla ilgili biraz bilgi sahibi olduğunu öğrenir öğrenmez, her şey biter. Kalıcı, ücretsiz bir müşteri destek servisi olsaydınız, sürekli olarak en çeşitli teknoloji sorunları konusunda sizden yardım isteyecekler.

Neyse ki size bir el vermek için TeamViewer'a güvenebilirsiniz. TeamViewer, arkadaşlarınızın, akrabalarınızın ve hatta müşterilerinizin masaüstlerine hızlıca erişmenizi sağlar. Dahası, uzak tarafta herhangi bir teknik beceri gerektirmez, bu da kullanımı inanılmaz derecede kolaylaştırır .

Online Desktop Presenter gibi bir şey yapmanız gereken tek şey TeamViewer'ı çalıştırmak ve diğer kişiden de bunu çalıştırmasını istemektir. TeamViewer'ı her çalıştırdığınızda, diğer kişinin PC'sine girmek için kullanabileceğiniz benzersiz bir oturum numarası ve şifre verilir. Bu, TeamViewer'ın hem uzak bir bilgisayara girme hem de başka bir kişinin uzaktan yardım almanız gerektiğinde sizin girmeniz için kullanılabileceği anlamına gelir. da iyi bir alternatif, ancak ücretsiz değil.

Uzak masaüstünü, önünüzde oturuyormuş gibi görüntülemenin yanı sıra, programın özelliklerini de kullanabilirsiniz: gömülü sohbet istemcisi, dosya aktarma aracı, oturumu kaydetme olasılığı ve daha fazlası.

TeamViewer'ın bu sürümü ücretli lisans uygulamasının indirgenmiş bir sürümüdür ve bu nedenle bazı ek modül ve işlevlerden yoksundur. Yine de, uzak sistemlerde küçük sorunları düzeltmeniz gerektiğinde veya bir başkasının bilgisayardaki belirli bir görevi nasıl yapacağını göstermeniz gerektiğinde, hala harika bir yardımcıdır.

TeamViewer, uzak sistemleri güvenli bir şekilde yönetmenize ve çok fazla teknik bilgiye ihtiyaç duymadan mükemmel bir masaüstü paylaşım aracıdır.

Gelişmiş VoIP kararlılığı Komut satırı parametreleriyle kurulan bağlantılar tekrar uzaktan kumanda penceresini gösterir Ctrl + Alt + Del daha güvenilir çalışır Birkaç PAC Proxy betiği artık noktalı virgülle ayrılırken tanımlanabilir Sabit: Çeşitli düzen sorunları Çeşitli diğer küçük iyileştirmeler ve düzeltmeler

Değişiklikler​

  • Gelişmiş VoIP kararlılığı Komut satırı parametreleriyle kurulan bağlantılar tekrar uzaktan kumanda penceresini gösterir Ctrl + Alt + Del daha güvenilir çalışır Birkaç PAC Proxy betiği artık noktalı virgülle ayrılırken tanımlanabilir Sabit: Çeşitli düzen sorunları Çeşitli diğer küçük iyileştirmeler ve düzeltmeler
858,310Konular
978,872Mesajlar
27,066Kullanıcılar
emrannSon üye
Üst Alt