Forumda yenilikler devam etmektedir , çalışmalara devam ettiğimiz kısa süre içerisinde güzel bir görünüme sahip olduk daha iyisi için lütfen çalışmaların bitmesini bekleyiniz. Tıkla ve Git
x

Son konular

Opera Browser

Opera Browser 2023-10-23

indirmek için izniniz yok

Opera - hızlı, güvenli, kullanımı kolay tarayıcı​

Opera, diğer tarayıcılarla aynı şekilde çalışan ücretsiz bir web tarayıcısıdır ancak kullanışlı bir ücretsiz VPN özelliğine sahiptir.

Opera tarayıcılarını diğer tarayıcılar yerine neden seçmeliyim?​

Tabii ki, bilgisayar terminalleri arasında bir sanal özel ağ ( VPN ) sahip olmak yeni bir şey değil, ancak bir tarayıcı aracılığıyla yapıyor. Opera yazılımı ile, bu tür bir özellik sunarken birçok diğer web tarayıcısı bloklarda durmaktadır. Örneğin, Google'ın çok sevilen Chrome'u gibi alternatif tarayıcılar , VPN'leri sağlamak için uzantıları indirmenize izin verse de, Opera'nın yaklaşımı, bu tür bir işlevselliği get-go'daki ürüne dönüştürmek olmuştur. Bazı web tabanlı hizmetlere güvenli bir şekilde meraklı gözlerle bakılamayan bir şekilde bağlanmak isteyen herkes için idealdir. Dahası, kullanıcılar kullanıldıklarında bir VPN için ödeme yapmak zorunda kalmamakta, ayrıca yıllık abonelik ücreti ödemek zorunda kalmamaktadırlar. Hepsi 'kutuda'. Özel bir geniş bant bağlantısıyla internete bağlandığınızda, bu muhtemelen taramanız için büyük bir fark yaratmayacaktır. Bununla birlikte, çevrimiçi bankacılık uygulamalarınız gibi hassas web sitelerine herkese açık bir Wi-Fi bağlantısı üzerinden erişirseniz, VPN, iletişiminizi ileri geri giden verilere erişimi olan herhangi bir kişiden koruyacaktır.

Tarayıcıyı kullanma​

Opera'nın birçok özelliği basitçe ortaya konmuştur. Örneğin, popüler VPN özelliğini kullanmak sezgiseldir. Tek yapmanız gereken, tarayıcının güvenlik ve gizlilik ayarları altındaki 'VPN'yi Etkinleştir' seçeneğini onaylamaktır. Görsel yer imleri ve sekme bisikletçiliği, bir seferde açmış olabileceğiniz tüm web sitelerini izlemenize yardımcı olur, ancak tam olarak okunmaz. Bu, çok sayıda çevrimiçi araştırma yapan ve kısmen okunan makaleleri tekrar gözden geçirme ihtiyacı duyan kullanıcılar için çok kullanışlı bir araç haline getirir. Tarayıcı, geliştiricilerin de kolayca erişilebilen bir ' Turbo Özelliği ' dedikleri ile birlikte gelir. Bu, bazı şık veri sıkıştırma teknikleri nedeniyle web sitelerini cihazınızın ekranına çok hızlı bir şekilde yüklemek için tasarlanmıştır. Güç tüketiminizi daha az stres altına almalı ve pilinizi daha uzun süre pazarlık haline getirmelidir. Kolayca kullanılabilen bir diğer kullanışlı özellik, bir para birimi dönüştürücü fonksiyonudur. Bu, özellikle çevrimiçi alışveriş yaparken fiyatların karşılaştırılması için idealdir, özellikle denizaşırı web sitelerinde bu özel bir şey arıyorsanız. Son olarak, Opera yazılımı pop-up reklamsız bir ortam için yapar. Aradığınızı tam olarak bulmak için pek çok reklamdan hoşlanmamanız durumunda ideal olan yapımcı, rahatsız edici reklamların çoğunun ekranınıza gelmesini ve sonuç olarak bilgisayarınızı yavaşlatmasını engellediğini iddia ediyor. bu tarayıcı hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız.

Opera'nın web yazılımı göz atmayı daha iyi hale getiriyor mu?​

Bu akıllı küçük tarayıcı tarafından sunulan özelliklerin birçoğu diğer yazılım çeşitleriyle sunulsa da, anahtarın çoğu başlangıçtan itibaren dahil edilmiştir. Üçüncü taraf yazılım geliştiricileri tarafından yapılan uygun uzantıları araştırmaya ve güvenilir bir şekilde çalışacaklarını ummanıza gerek yoktur. Bu paket, tek seferlik bir mağazadan daha fazlası ve VPN'leri dışarıda ve dışarıda bırakmayı isteyen herkes için mükemmel .
858,310Konular
978,872Mesajlar
27,066Kullanıcılar
emrannSon üye
Üst Alt